Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek volt már olyan hogy...

Nektek volt már olyan hogy vásárolni mentetek és olyan fura volt az eladó, vagy az eladók furák voltak?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom több helyen tapasztalom, hogy mintha egy eladó egy üzletben úgymond "ott sem lenne". Voltam most nemrég egy boltban, volt egy eladó fickó. Mondjuk én is fiatal vagyok. Szóval volt ez a fickó, ruházati üzletben, póló, baseball sapka. Kérdeztem tőle pár dolgot, vágta a fejeket, 2 válasza volt: "biztos" meg "nem tudom". A szituáció ez volt, próbáltam kérdezni erről arról, erre ezt meghallotta egy eladó hölgy, ő nagyon kedvesen segített, de nem tudom ez a fickó előző nap haverokkal betolt 2-3 üveg bort, és még akkor nem érkezett meg, vagy mi? Nektek volt már hogy inkább leléptetek egy üzletből? Mást is hallottam már panaszkodni...
2016. ápr. 18. 12:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Most azon vagy meglepve, hogy egy ruhaüzletben nem agysebészek az eladók? Melyik bolygón élsz? :)
2016. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem az csak pl. a fenti példánál a fickó úgy támasztotta a pultot, mint akinek minden mindegy... zéró agyi funkció vagy nem is tudom...
2016. ápr. 18. 12:54
 3/21 anonim ***** válasza:

Lehet, örülnek már, ha valaki elmegy bolti eladónak, nem nagyon tudnak ezek szerint válogatni.

Alap magyar mentalitás, nem nehéz kifogni ilyen embert. :(

2016. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. ápr. 18. 12:57
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Velem rendszeresen úgy beszélnek, mint a kutyával, szerintem azért mert ronda vagyok. Sőt, biztos, hogy azért. Kivéve, ha olyan üzletben vásárolok, ahol 20.000 Ft a legolcsóbb cipő. Ott teljesen normálisak.
2016. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

utolsó: tipikus.


Mondjuk én szerintem nekem teljesen átlagos a külsőm, pasi vagyok, fiatalabb, ruházatra ha megyek valahova farmer, elegáns cipő, pólóing, kardigán, szerintem ez nem olyan szerelés ami miatt ki kellene nézni engem valahonnan.


Több embert hallottam már pl. Plaza-ban vásárolni akartak, hogy bementek egy boltba, és az eladók oda se figyeltek, stb.


Na mind1.

2016. ápr. 18. 13:08
 7/21 A kérdező kommentje:
Mármint nem a külsőd miatt írtam ha így van, hanem hogy milyen sutyerák eladók egyesek.
2016. ápr. 18. 13:09
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérd a panaszkönyvet és ird bele hogy az egyik fickó előző nap betolt egy üvegbort és még nem érkezett meg :D
2016. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Dehogy foglalkozom panaszkönyvvel.
2016. ápr. 18. 15:58
 10/21 A kérdező kommentje:
Érdekel engem..
2016. ápr. 18. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!