Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol bulldogot szeretnék...

Angol bulldogot szeretnék vásárolni. Ha külföldről jön, mennyi az esélye annak, hogy átverés?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben rengeteg angol bulldogos hirdetést végignéztem, és egy csomó olyannal találkoztam, amiket külföldiek írtak ki. Most például egy francia nővel beszélgetek, töri a magyart, de végülis meg lehet érteni, hogy mit szeretne. Azt írja, hogy elküldi a kutyust x összegért, és 2 és fél órán belül megérkezik a címemre. Nem tudom, mennyire bízhatok meg benne, pedig nagyon kecsegtető az ajánlat, és egy igazán szép kutyusról van szó. Sok mindent adna hozzá, rengeteg papírral küldené, az oltásai is meg vannak. Mit tudtok erről? Ugye nem átverés?

2015. máj. 17. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De, szerintem az.

Én soha nem vennék úgy kutyát, hogy küldik. Elmegyek személyesen, megnézem kitől veszem, milyen környezetből.


Te elhiszed, hogy Franciaországban pont egy magyarul tudó tenyésztőt találtál, aki ráadásul 2,5 óra alatt a házadhoz juttatja a kutyát? Ne viccelj már!


Keress itthon egy tenyésztőt, vagy keresd meg a fajtamentőket.

2015. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind átverés!! Nem töri a magyart, hanem számítógép által generált üzeneteket kapsz és a fordító szerint fordítja le.. Ne dőlj be nekik mint sokan mások!
2015. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez átverés! Csak úgy vegyél kutyát, ha személyesen mentél el a tenyésztőtől! Ezek a hirdetések valóban fordítóval generált szövegek, a képeket meg a netről lopják össze! Nem egy olyan eset volt, hogy valakinek azt mondták, hogy küldenek neki egy kutyát, sőt, lovas esetről is hallottam, csak fizesse ki a repülőjegyet. Elküldte a repülőjegy árát, a kutya meg sehol nem volt!
2015. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat.

Esetleg tudnátok ajánlani nekem valakit, aki angol bulldog kölyköket árul, és megbízható?

2015. máj. 17. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Tenyésztők:

[link]


Fajtamentés:

[link]

2015. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2015. máj. 17. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!