Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fodrásznak borravaló, ha így...

Fodrásznak borravaló, ha így jön ki?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok borravalót adni a fodrásznak, ha egészre jön ki a szolgáltatás? Eddig jártam, ahol 1300-et kértek el egy hajvágás+mosásért, akkor otthagytam 1500-öt, volt ahol 1700-et kértek, akkor pedig 2 ezret hagytam ott. De most ahova járok, csak egy ezres az egész (mosás nélkül), ami igen csak baráti ár, viszont azért egy 500-as borravalót nem hagyok ott, az már mégis csak az alap szolgáltatás fele. Ha meg külön hozzácsapok 50-100-200 forintot, az olyan kb. mintha hajléktalannak nézném.

Így az is hülyén jön ki, ha nem adok, és az is, ha igen.



2016. ápr. 18. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
200-at adnék.
2016. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ennyire görcsösek. Nyugodtan tegyél az ezres mellé még amennyit gondolsz, mondd hogy köszönöm és ennyi, mi jön ki ebben hülyén? Ilyen ár mellett nyilván a borravalókra is alapoz, te meg direkt nem adsz, mert az neked kínos. Ő meg a feszengő fiatalok kiatt bezárhatja a boltot, aztán mehetsz kétszer drágább helyre..
2016. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 2 es kommentelővel. Adsz egy százast vagy egy, két százast és ennyi. Nem fog ő semmi rosszat gondolni. Örül hogy kap. Nekem 6200 ft volt a hajam adtam 6400 at és ennyi. Mit kell ezen görcsölni ?
2016. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!