Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londoni fodrásznak borravaló?

Londoni fodrásznak borravaló?

Figyelt kérdés

Mi a borravaló szokás itt Londonban? Egy fodrásznak szoktak adni borravalót ha igen mennyit?


Emelett aki tud jó és barátságos áru fordszát észak-londonban az külön megköszönöm:)


2013. máj. 29. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, szoktak adni ugyanúgy mint otthon. Egy hajvágás olyan 8-9 font körül van, én 1 fontot mindig adok.

A Golders Green station mellett lévő fodrászatba járok, ami pont szemben van a La' Artista olasz étteremmel, de mondjuk egy hajvágásért nem éri meg metrózni, biztos van a lakóhelyed közvetlen környezetében is jó fodrász.

2013. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hogy férfi, vagy női. Én férfi fodrászatról beszéltem, a női hajvágás egyébként botrányosan drága ehhez képest, 30-40 fonttól felfelé. Én ismerek amúgy magyar fodrászatot is, ha érdekel megadom privátban az Fb oldalát és érdeklődhetsz, de gondolom ők sem dolgoznak kevesebbért.
2013. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, szokás a borravaló, én általában 1-2 fontot adok. 12.5-et fizetek egy hajvágásért. (férfi fodrász)


A barátnőm átlagban 35-50 fontot hagy ott a fodrásznál.

2013. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!