Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mulya, gyenge ember vagyok...

Mulya, gyenge ember vagyok mióta az eszemet tudom, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Mindig hagytam magam a szóbeli bántásokkal szemben, hagytam hogy bökdössenek, szekáljanak, szóval nem tudom megvédeni magam, előfordult hogy próbáltam, de én húztam a rövidebbet, mert én kis nyomi voltam. Késöbb már azért a fizikai bántásokkal, dobálózásokkal szemben tudtam védekezni, ha nagyon szorult a hurok sikerült, például az osztálytársam combjába vágtam bele a körzőt.

Szívesen lekevertem volna egy pofont, de féltem az igazgatóitól, fel fogják hívni a szüleimet stb.

Igen csináltam furcsa dolgokat, amik ráillenének egy autista diagnóziara szóval valamilyen szinten tudom hogy miért piszkáltak.

Középiskolában folytatódott, de ott csak cikiztek éveken át és én nem tudtam tenni semmit, amikor az osztály háromnegyed része mentális retardáltként nézett rám.

Depressziós és szorongásos zavarom lett. Nem tudtam megérteni hogy miért kell szekálni, közben semmi konfliktust nem okoztam.

Gondolom amúgy a személyiségem(megfelelési kényszerem is van), és a kinézetem együttese miatt.

Valamiért egyébként mindig ilyen emberekkel voltam megáldva, olyan osztályokba voltam, amik kiérdemelhették az iskola legrosszabb osztálya címet sok balhéval, körbenéztem a többi csoport között, ott nem voltak látszólag nem voltak ilyenek, valamiért az élet azt akarta hogy ilyen legyen a sorsom.

Most is egy színes egyéniségű osztályba járok okj képzésen, tele magabiztos, erős emberekkel, én meg ott vagyok a kis elfolytott alig érthető hangocskámmal, lehajtott fejjel, remegve.

20/F


2016. ápr. 18. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos a vonzás törvénye. Amitől félsz,amit nem akarsz,azt vonzod be tudat alatt.

Miért viselkedsz úgy mint aki retardált? Miért jó az neked?

Miért vagy ilyen? Öltözz egy kicsit divatosabban. Ne legyél ilyen bátortalan muja mert akkor neked támadnak. Keress fel egy szakembert aki segít neked testileg lelkileg helyre rázódni.

2016. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!