Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Gundel Takács...

Szerintetek Gundel Takács Tábor milyen ember?

Figyelt kérdés
Gyakran és sokszor szerepelt már a tvben mint műsorvezető, most pl. A maradj talpon című műsorban! Nekem nagyon szimpatikusnak tűnik, és értelmesnek! Nyilván nem saját kútfőböl mondja vissza a kérdéseknél az információkat, de olyan hitelesen és tisztán elmondja az infókat a kérdésekhez röviden, tömören gyakran megfordul a fejemben hogy ezt tudja alapból! Ti mit gondoltok róla? Vajon hány nyelven beszél, milyen kompetenciákkal bírhat?

2016. ápr. 18. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Tábor xD Amúgy nekem is szimpatikus, a munkáját szerintem elég jól végzi.
2016. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Huhh emlékszem anno a 90'-es években ő vezette a Játék határok nélkült. De szerettem 😊 Ott még milyen fiatal volt,de már akkor is összeszedett, hibátlan beszéde volt. Nagyon okos pali szerintem,én is imádom. A foci meccsek is csak akkor szórakoztatnak,ha ő tudósít.
2016. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom milyen ember, mert ismerem.

A lényeg: a munkáját jól végzi.

2016. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
nem ismerem
2016. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Remek a szakmajában, de azért 1-2 kivétel nála is van.

Műsorvezetőnek sztem jó, kommentátornak meg talán azért nem, mert nincs benne akkora tűz, hogy amikor Böde rúg egyet akkor azt mondja hangosan: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLL!!!!

Ő inkább nyugodtan mondja: gól.

Egyébként egy nagyon tanult ember lehet.

2016. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!