Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt hogy nevezik, aki egész...

Azt hogy nevezik, aki egész nap szellőztet?

Figyelt kérdés
Az milyen szokás, aki folyton nagy ablakot, kis ablakot, bejárati ajtót állandóan kinyit és amikor ilyen szeles az idő elég nagy huzat van, de hidegbe, télen is simán kinyitja a nagy ablakot, jön be a hideg, de nem csinál belőle problémát. És állandóan bejön légy, darázs, nyáron meg szúnyog, meg minden.Télen is mondom ne nyissa ki a nagy ablakot annyi ideig, mert fűtünk és amúgy is hideg a lakás, de nem érdekli, teljesen szellőztetés mániás,gyakran csapkodja a szél a nyilászárót. Amúgy nincs háziállat és nem is dohányzik bent senki. De kb úgy szellőztet mintha így lenne.Sok dohányos, kutyás-macskás lakásban nem csinálnak ilyent, hogy majd minden nyitva van.
2016. ápr. 19. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt úgy nevezik, hogy melege van. Vagy büdös.
2016. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért egy cicamicában semmi büdös nincs, max akkor ha fáj a pocija és büdit pottyantott a cicawc-be.

Egy kutya is csak akkor büdös, ha már koszos a bundája, vagy éppen az arcodba liheg.

Nem tudom mennyit van nyitva az ablaka, de én is naponta többször szellőztetetek, mert máshogy rendesen elhasználtnak érzem a levegőt.

Az viszont nem túl jó ha bolond időben is szellőztet.

2016. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rá elnevezés.
2016. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szellő István
2016. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!