Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában sírok a filmeken...

Mostanában sírok a filmeken és kihat az egész napomra, hetemre?

Figyelt kérdés

Szóval én nem vagyok az a sírós fajta csak a filmeknél pl:Éhezők viadala,Lenyűgöző teremtmények,Felhők felett 3 méterrel, meg a Harry Potterből mikor meghalt Dumbledore..:D

Szóval ha pl ezekből a filmekből eszembe jut a szomorú részük akkor elkezdek sírni és ezeknél a filmeknél 1 hétig a Felhők felettnél 3 hétig magamba voltam fordulva sírdogáltam, le voltam törve... és nem értem, hogy mért hatnak rám ìgy , szóval nem tudnám magam valahogy "megerősíteni" vagy hogy egyáltalán miért őrlöm magam ezeken a filmeken, tényleg nem értem mert amúgy az életben nem sìrok semmin max ha meghal valaki és az ilyen filmeknél meg bumm "árvíz",rossz hangulat,szomorúság....



2016. márc. 1. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Korodat elmondod, mert a kamaszodástól is érzékenyebb lesz az ember,(bár ez nem tudom mennyire ideális nálad)?

A depresszió is okozhatja, szóval szerintem gondold végig, hogy mostanában nem vagy-e egy kicsibb lehangoltabb, szomorúbb(úgy, hogy nem a filmek miatt).

Amúgy meg, ha eddig is ilyen voltál, mármint sírtál filmeknél, magadba zuhantál egy-egy szomorú film után, akkor csak egy tulajdonságról(az érzékenységről) van szó.

2016. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás: Ne nézz filmeket.
2016. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok természetesen lány. Ez pár éve van kb. 3 éve, hogy így meghatódok és eddig nem szóval nem vagyok az a sírós fajta nem sírtam még soha mások előtt vagy miatt csak most a filmeken és nem értem, hogy hogy lehet ez ... nem hiszem, hogy depresszio vagyis nem gondoltam rá, hogy ez lehet egy ok
2016. márc. 2. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!