Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mondjam meg egy lánynak...

Hogy mondjam meg egy lánynak hogy büdös?

Figyelt kérdés
Van ez a lány ismerősöm és többször éreztem rajta, hogy büdös. Méterekről érezni lehet rajta és mások is panaszkodtak már rá. Hogy mondjam meg neki hogy ne sértsem meg?

2016. ápr. 20. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Miért gondolod hogy neked kellene szólni ezért ? Erre nincs jó mód se válsz .
2016. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
62%

Sztem jobb ha egy kicsit ravezetitek, iranyitgatjatok hogy használjon olyan tusfürdőt vagy barmi mast aminek kellemesebb az illata .

Inkabb mondjatok el neki az mindketotoknek jobb lenne!

2016. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Ezt nem lehet sértés mentesen megoldani szerintem. Vagy kerüld, vagy kérdezd meg hogy szereti e a fürdő szobákat. ha szerencséd van visszakérdez hogy Miért, Csak mert érzem a szagod!
2016. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Ne azt mondd hogy büdös, hanem mondd hogy gyakran olyan fura szaga van... szerintem erről is lehet érteni, de kevésbé sértő.
2016. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Nézegess vele valamilyen katalógust amiben tusfürdők vannak csak úgy "spontán"eszedbejut ,és kérdezgesd hogy milyet használ ajánlj neki egyet,úgy hogy azt mondod te már használtad és hátha neki is beválik, ha tudja magáról hogy van ez a problémája akkor felfogja hozni és hátha elmeséli.
2016. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy tud róla, saját szagát senki se érzi.

Tehát segíteni fogsz neki, légy nagyon tapintatos, és mond el neki, valószínű valamilyen gombás fertőzéses baja lehet, rengeteg hasonló embert mutattak egy egészségügyi műsorban, és sikerült nekik megoldani.

Segíts neki!

2016. ápr. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ilyen helyzetben érdemes szólni, mert ő nem tudja magáról.

Én ha büdös lennék, elvárnám, hogy szóljanak.

Viszont.

Te azt írod, hogy csak ismerősöd. Jobb lenne, ha valaki olyan szólna neki, akihez közel áll, mert úgy kevésbé kellemetlen talán, ha egy barátod szól. Van neki ilyen?

Amúgy nem tudom, milyen szaga van, de szerintem ilyen helyzetekben a legjobb az, ha azt mondják, hogy "ne vedd sértésnek, ne haragudj, de egy kicsit megizzadtál, nem tudod valamivel befújni magad?"

2016. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

és ha eü probléma?

ha méterekről érezni simán lehet emésztési gond vagy kóros izzadékonyság is stb.vagy hasonlók. tapintatosan jegyezd meg de ne sértően lehet nem tehet róla

2016. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!