Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy mondjam meg egy barátomna...

Hogy mondjam meg egy barátomnak, hogy büdös?

Figyelt kérdés
Mármint van egy osztálytársam, akivel nagyon jóban lettünk, de van egyfajta testszaga, ami nagyon kellemetlen és nem csak engem, de másokat is zavar. Hogyan tehetnék rá utalást, hogy ne bántsam meg? Köszi előre is a válaszokat :)
2013. nov. 6. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
NE fürdjé le
2013. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
9%
Ajánlani kell neki parfümöt, szappant, dezodort, tusfürdőd, vagy fürdesd meg.
2013. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
nyaldosd le róla
2013. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csinálj egy kamu-mail fiókot és írd meg neki finoman, de egyértelműen, hogy nem éppen jázminillat érződik a közelében.


De biztosan testszag? Lehet, hogy csak büdi öblítőszer, vagy a ruhásszekrénybe tett molyirtó, netán "bioanyukája" van és ecettel takarít...

2013. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nemtom
2013. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha jó barátok vagytok akkor mondd el simán neki. Nem tudom fiú vagy e, de nekem is volt ilyen. Megmondtam fürödj már meg, nagyon testszagod van. Poénból mondtam neki, és nem úgy hogy mindenki hallja. Azt már nem büdös.:D
2013. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szegedi vagy? A Tabánba jársz?
2013. nov. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, majd megpróbálom tapintatosan közölni vele :D

am nem szegedi vagyok :D

2013. nov. 17. 21:02
 9/9 anonim válasza:
szeretem az ecetet:3 minden nap azt iszok :33fehéritő szerrel az illatosos
2014. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!