Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér/széles lányok, ti...

Kövér/széles lányok, ti szoktatok vonaton/buszon utazni? Nem kellemetlen, hogy a mellettetek lévő ülésre is belelógtok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 5. 19:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
91%
Nekem annyira nem, a mellettem ülők szoktak néha megjegyzést tenni, de úgy teszek mintha nem is halottam volna. Bár egyszer egy idős nő hangosan megjegyezte az ellenőrnek, hogy két bérletet váltottam e, mert hogy a másik ülésbe nem fér már senki, az meg azt válaszolta, hogy talán ennek is eljön az ideje! Ez kicsit rosszul eset, leszálltam 2 megálló után, mert mindenki engem kezdet nézni.
2016. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
83%
Mekkora egyutolsó alpári parasztok voltak. Kár hogy nem aláztad meg őket valahogy.
2016. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Engem nagyon zavar, ezért, ahogy csak tudom összehúzom magam. Már sírni tudnék.:( És akkor még csak nem is vagyok az az igazán nagyon kövér, 173 centi 60 kiló vagyok. És még így is ,,ciccegnek", beszólogatnak, hogy nem férnek el mellettem, hát b..szus magamra írnám, legszívesebben, hogy diétázom. Komolyan...-,-

A legrosszabb a reggeli csúcsforgalomban a metrón, mikor az emberek pont miattam nem akarnak elférni állva se, és megvető pillantásokat vetnek rám.-,-

2016. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
173 centivel és 60 kilósan hogy vagy te kövér? :D
2016. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki beszól, ráülök a fejére, és csak akkor kap levegőt, ha fingok.
2016. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
60 kilóval senki sem lóg át. Én 163 centihez voltam 80 fölött, így se volt semmi esélyem semmilyen ülésben, hogy ne férjek el, elvégre nem voltam nagydarab, csak a kicsike magamhoz képest már kövérnek mondható. A magyar nők igen jelentős része kövérebb volt nálam akkor is, most pedig főleg. S a férfiak nagy része is nagyobb, persze, még széltében is.
2016. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vicces (mondjuk én srác vagyok) :D 146 kiló vagyok pls...nekem nem kell táska , hogy ne üljenek mellém :D 19/f
2016. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Én se nagyon férek el :( 58 kg vagyok és 167 cm :(
2017. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, pedig te aztan nem vagy kövér. Az a baj, hogy vagy bebeszéljük magunknak, vagy a mai üléseket anorexiásokra tervezték. ( 173/60 voltam)
2017. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
171 centimhez 75kiló vagyok de haladok lefelé :D viszont amíg 78 kiló voltam akkor is épphogy de elfértem a saját ülésemen, (lehet Győrben szélesebbek az ülések...) szóval azért ahhoz elég kövérnek kell már lenni, hogy valaki ne férjen el, ami pedig nem is túl egészséges de ezt most hagyjuk és én személy szerint kényelmetlenül érzem magam, hogy összeér valakivel a combom, fújj még ha gatyán keresztül akkor is, nyáron meg aztán főleg...szóval bár én a csendben tűrő típus vagyok nem csodálkozom ha valaki megjegyzéseket tesz. Nem túl kényelmes úgy utazni, hogy egyik oldalról a busz szorít, mert próbálsz arréb húzodni a másik oldalról meg vkinek a hája. (Lehet lepontozni, mert ugye mostanában az a divat, ha vki kövér, csak azt nem fogják fel az emberek, hogy nem csak az játszik az életével aki csontsovány, hanem az is aki elhízott.)
2017. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!