Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti undorodnátok egy ilyen...

Ti undorodnátok egy ilyen embertől? (lány)

Figyelt kérdés

Tehát. Mindig is önértékelési gondok voltak magammal kapcsolatban... Szőrös típus vagyok, nem tudom elviselni. Borotválkozni kezdtem mindenhol, MINDENHOL... Has, láb, kar, szinte mindent. Borostás lett a hasam, de mivel lebarnultam, kevésbé látszik... Utálom, amikor például a szüleim megsimogatják a karom, ha egy tanár teszi ezt, még inkább elhúzódom... Ami még a bajom, hogy szőr nőtt az államon. (a bajszomat szőrtelenítőkrémezem, nem vészes...) Viszont az államon fekete szőr is nőtt, fehér többségben, de hosszúak. Nem tudom normálisan kiszedni szemöldökcsipesszel, mert nem látom normálisan. Mást nem merek megkérni, félek hogy elítélnek. Hormonproblémáim vannak. Vannak barátaim, de ha az arcomat/államat nézik, elfordítom a fejemet, és elmegy az élettől is a kedvem... Ti hogy gondoljátok? Mit lehetne vele kezdeni, és ti undorodnátok egy ilyen embertől?


15/L



2016. ápr. 24. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Én senkitől sem undorodom aki betegség miatt néz úgy ki, ahogy. Gyógyszert nem írnak fel?
2016. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Igen,undorodnék. Abban az esetben,ha nem tennél semmit ellne.
2016. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

De, de nem használ.

Kettes. Megértelek. Én is. Csak hogy tennék ellene, de nem tudok. Gyantáztatni nem merem, mert erősebb lesz, szőrtelenítő krém viszont, borotva meg ott felejtős...

2016. ápr. 24. 17:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyantától pont, hogy nem erősebb lesz, hanem gyengébb, egy idő után még ritkul is.
2016. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg hormonális gondod van, akkor azt kezelni kellene. Miért nem szedsz rá gyógyszert?
2016. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja nem láttam, hogy írtad. Ez esetben elmennék másik orvoshoz is. Többféle gyógyszer van, ha az egyik nem használ, egy másik segíthet.
2016. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ismerek olyan embert, akinek nem használt... Én is a szerencsétlenek közé tartozom... Nem bírja a bőröm a gyantát, kipattogzik, meg minden... Irritálja. Az arcomon ha használnám, egy hétig nem is mennék úgy sehova... És ezt nem tehetem meg iskola mellett...
2016. ápr. 24. 17:17
 8/14 A kérdező kommentje:
Sok mindent kipróbáltunk... Belefáradtam, nincs kedvem, és időm orvoshoz járkálni...
2016. ápr. 24. 17:22
 9/14 anonim ***** válasza:

Menj kozmetikushoz, ő szakszerűen megcsinálja a gyantázást, van kifejezetten olyan gyanta (cukorgyanta), ami nem irritálja a bőrt, nem lesz tőle kiütésed, se vörös foltjaid.

Ráadásul a kozmetikus nem fog elítélni, benne nyugodtan megbízhatsz, ez is hozzátartozik a munkájához.

2016. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. ápr. 24. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!