Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, elhagynátok a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, elhagynátok a barátnőtöket, ha ilyen mellei lennének? Vagy undorodnátok tőle? A lány ezt leszámítva elég dekoratív.

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 28. 02:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szeretem a nagy melleket,de ez már túl nagy!a térdét verdesi,még formája sincs!ez már csúnya!
2010. okt. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Ezek a nők alapból molettek.85-90 kilós a többségük.Molettel meg soha nem jönnék össze.A mellekben meg semmi undorító nincs.Diétával kisebbíthető,az extrém lógásra meg ott a mellfelvarrás.Bár ha leadnának 15-20 kilót simán jók lennének.
2010. okt. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ugyanarról az oldalról,csak másik blog.

[link]

Na most nézd meg a különbséget.Hasonló cicijük van,csak nem dagik.Bombák:)

2010. okt. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Amit az utolsó linkelt, nagyrészt kb. C és D közötti, a kérdésben DD vagy F kosár van. Meg a két sororzat között kb. 5-10.

Nem hiszem hogy bárkit elhagynék emiatt. Nem mondom azt, hogy mindenki az első fotókon bombanő, de van közöttük olyan akinek azért tapétáznék a képeivel... ez is inkább a kiélt vagy nem kiélt fej kérdése.

Szóval nem.

2010. okt. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért "elhagyni" kell? Amikor felszedted (megismerted) nem volt ilyen nagy melle?
2010. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A második linken lévők 10- 20 év múlva olyanok lesznek mint az elsők.
2010. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

11:12


Ja, ezt próbáltam írni én is, csak az év maradt le. Bár sztem elég 5-10 év is.

2010. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És ez szakító ok? Mert nekem borzalmasan nagy melleim vannak, kicsit már lógnak is, nem is egyformák... Utálom őket. Viszont nem vagyok kövér, és azt mondják hogy az arcom is szép. Csak nem merek így levetkőzni a párom előtt, félek, hogy szakít velem.
2010. okt. 28. 12:41
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem biztos nem lenne szakító ok, mert egy szép arcot többre értékelek, ami ahogy említetted is, Neked megvan.

Ha valaki emiatt szakít a másikkal, akkor valójában egy teljesen más ok rejtözik alatta, tehát ne félj.

Ha továbbiakban van kérdésed, megírhatod privátban és szívesen válaszolok. Ne aggódj, nem kapcsolatot keresek, mert külföldön élek.

2010. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó:) Nem csak attól félek hogy elhagy.Mi lesz, ha nem fog kívánni?Vagy undort vált ki belőle? Arról nem tehet...
2010. okt. 28. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!