Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan ember, akit...

Létezik olyan ember, akit képtelenség szeretni? Milyen tulajdonságai vannak?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, ilyen vagyok. Nincs egy igaz barátom se, akik a barátaimnak mondják magukat, velük is csak az iskolában találkozok, nyári szünetben egyszer sem irnak rám legalább neten, hogy mi van velem, vagy ilyesmi, csak akkor beszélünk max, ha én irok nekik. Meg egymással szerveznek sulin kivül programokat, amikre engem még csak eszükbe se jutna meghivni..

A szüleim sem szeretnek, főleg az anyám, aki mindig azt hangoztatja, milyen idióta vagyok és sose lesz belőlem normális ember.

Eddig életemben 1 barátom volt, de kiderült, ő is csak azért járt velem, mert el akarta veszteni a szüzességét, de más nem viselte el a hangulatingadozásait, csak én..Aztán megismerkedtem egy fiúval, akivel úgy tűnt, tényleg passzolunk egymáshoz és szerintem szerelmes voltam belé, de ő meg facebook-on "szakitott" velem (mert még nem jártunk) chaten, mert megismert állitólag pár nappal azelőtt egy csajt és azt jobban megszerette kevesebb, mint egy hét alatt, mint engem, amikor velem kb egy hónapja találkozgatott és én mindent beleadtam, hogy megfeleljek neki...

Nem tudom, mi lehet velem a baj, amiért senkinek se vagyok fontos. Szerintem nincsenek kirivóan rossz tulajdonságaim vagy szokásaim. Én teljesen átlagosnak látom magam. De akkor engem miért nem szeret senki? Más átlagos embereket is van, aki kedvelje, engem miért nem? Milyen tulajdonságaim lehetnek, amiket esetleg eddig nem vettem észre magamon, de nagyon idegesitőek lehetnek?


2016. ápr. 24. 20:57
 1/4 anonim válasza:
Velem is ez van💀Kiveve ,h egy baratom sincs de engem se hicnak stb...
2016. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hivnak@*
2016. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy te olyan, biztos nagyon szerethető vagy csak kevés önbizalmad van
2016. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem lehetsz idióta, mert nem rossz a fogalmazásod, és jó a helyesírásod. Csak te tudhatod miért nem szeretnek téged. Lehet hogy szeretnének, csak annyira félénk vagy, hogy nem beszélsz, és ezért senki nem ismer, ezért érzed így....talán...
2016. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!