Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért írja mindenki a kevés...

Miért írja mindenki a kevés kajára, hogy ez koplalás, mikor képtelenség anélkül fogyni, hogy az ember ne legyen éhes, épp ez a lényeg, nem?

Figyelt kérdés
Ha jól laknék, csak híznék, nem hogy fogynék, muszáj éhezni valamennyire...
2015. jan. 25. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, nem muszáj.
2015. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni igenis lehet úgy is, hoyg az ember NEM éhes, és egyáltalán nem az a lényeg - ha éhesnek érzed magad rendszeresen, akkor csak raktározni fog a szevezeted.
2015. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk netán ha lemozgod, akkor fogysz?
2015. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem finomított szénhidrátot / gyümölcsöt eszel, akkor kevésbé leszel éhes. És egyáltalán nem képtelenség, még mozogni se feltétlenül kell hozzá, bár természetesen ajánlott. Kivétel ha a normál testsúlyod alá akarsz fogyni, akkor persze éhes leszel.
2015. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A koplalás és a teleszem magam között azért van még sok-sok fokozat. Ha nem eszem annyit, hogy totál tele legyen a pocakom, az még nem éhezés. És ha normálisan eszem, úgy hogy ne legyek éhes, az még lehet kevés (mármint nem túl kevés, hanem normális, nem sok)
2015. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeséget is ritkán látok leírva :D A diétának az a lényege, hogy rendes tápanyagot juttass a szervezetedbe ami elindítja az anyagcseréd, és laktató. Ezért kell kalóriát és GI indexet nézni. Amikor fogyókúráztam 3 óránként ettem napi 6x, és heti 3 kilókat adtam le sose voltam éhes
2015. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha éhes maradsz, a szervezeted nagyon rááll a tartalékolásra, hisz táplálékhiány van, ettől hízékonyabbá válsz.


Ha egészségesen étkezel, akkor simán jóllaksz, de fogyni is fogsz mellette.

2015. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért vannak fokozatok. Ha valaki 200 kg, és 5 ember helyett eszik egy nap,akkor nyilván éhezni fog a diétától.

Én update diétát csinálok 3 hónapja, ők persze úgy hirdetik, hogy nem leszel éhes. Az elején bizony éhes voltam. Kb. 2 hétig, aztán megszoktam, hogy ez az adag. Pedig "csak" 80 kg-ról indultam.

Olyan ételeket kell enni,amelyeket nem tudod megemészteni, akkor nem érzed magad éhesnek, mert tele van a gyomrod,viszont nem szívódik fel, ezért nem hízol tőle. Ezért is dicsérik pl. a káposztalevest, vagy a cukormentes müzlit.

2015. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért szerinted ha éhezel akkor fogysz?? Erre Te magad jöttél rá? Vagy hogy bizonyítod? Ha éhezel akkor a szervezeted az izomhoz nyúl, nem a zsírhoz. Mivel az izmot, több energiába telik a testnek fenntartani, ezért azt kezdi el lebontani, abból nyeri az energiát az alapvető életjelenségekhez, ha már a kajából nem tudja mivel megvonod tőle. Vág? Remélem tudod mit jelentenek az életjelenségek, bár kétlem. Mit gondolsz a test honnan nyeri az energiát ahhoz hogy működjön? A levegőből? A bevitt tápanyagból! Ha nincs tápanyag, nem működik rendesen a szervezet sem! Remélem most már annyira nem vagy hülye.
2015. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a fogyókúrának ez a lényege.

Ép eszű ember ezért is nem "fogyókúrázik" hanem mondjuk "zsírégető étrendet követ", esetleg "diétázik", bár ezt a szót is kezdik magukénak hinni az agyhalott 90 napos koplalók.

2015. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!