Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is az a normális...

Szerintetek is az a normális ha nem foglalkozom azzal hogy a hátam mögött ki mit talál ki rólam? Többit lásd alább.

Figyelt kérdés
Pl. dolgozom egy munkahelyen, én fiatalabb vagyok, jön egy új fiatal kolléga, mondom de jó lesz, lesz kivel beszélgetni. Erre egy rosszindulatú ember aki minden hülyeséget kitalál rólam "elmagyarázza" ennek az új embernek én milyen vagyok, az meg jól "bekajálja". De mikor beszélek vele látom rajta már telebeszélték a fejét hülyeséggel. Én meg persze el sem magyarázom ennek az embernek hogy téged össze-vissza hülyítettek. Hiszen ő is hülye hogy amit mondanak neki azt készpénznek veszi. Veletek már történt ilyen?
2016. ápr. 25. 11:57
 1/5 tarnai ***** válasza:
27%
nő vagy vagy férfi?
2016. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen történt párszor, ilyenkor gondolkodásra nevelem egy kicsit illetőt és általában tisztázódnak ezek, mert látják, nem vagyok olyan amiket hazudtak rólam.
2016. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, de ha tudsz valami prappánsat, azt ne tartsd magadba
2016. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. ápr. 25. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv:

A macskàd

2016. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!