Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az hogy az ember 20-on éves fejjel nem talál normális nőt?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért van az hogy egyáltalán nem lehet normális nőt találni... Az oké hogy valaki jól néz ki de sajnos elég nagy részük vagy teljesen érzelem mentes vagy egyszerűen buta... vagy csak nekem van ilyen balszerencsém?
2016. jan. 16. 15:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%
Mert foglaltak es hosszu tavu kapcsolatban vannak. Csak a selejt lesz szingli felevente.
2016. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Egy dolgot jegyezz meg: mert nincs olyan huszonéves nő, aki értelmes, kedves, hűséges, humoros, ragaszkodó és egyben EGYEDÜLÁLLÓ is legyen. Pl. anno megkérdeztem itt, hogy kik az egyedülállók lányok? Több beírta, aztán beszélgettem priviben velük, de érdekes, 5-ből 4-et kúrt valaki, de azért egyedülűállónak vallja magát...
2016. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ja csak ez így már nagyon nem vicces.. az ember szeretne egy normális komoly kapcsolatot amiből késöbb lehetne egy boldog család vagy akármi.. de neeem.. ne is álmodjunk arról h egy nő erre vállalkozik.. mai világban... TISZTELET A KIVÉTELNEK!
2016. jan. 16. 15:22
 4/30 anonim ***** válasza:
32%
Az elobb irtuk, hogy sok no vallalkozik komoly kapcsolatra, csaladra, stb. Ebbol kifolyolag foglaltak. Joval nagyobb eslyed van selejtel ossze futni mint egy normalissal, mivel a selejtesek szinglik alandoan.
2016. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás. Ha oda sétál hozzád egy csaj és felajánlkozik akkor fogadd el. Nagyobb százalékban azt tudom elmondani, hogy hosszútávú kapcsolat nem nagyon lesz egy olyan csajjal aki jelenleg "egyedül" van és te próbálkozol be nála. Ha csak nem csúnya a csaj vagy valami ok miatt egyedülálló. Szerinted a jó csajok miért vannak egyedül ennyi idősen? Mindennek megvan az oka. Ok és okozat... Az exeit szívesen megkérdezném, h mégis mi nem stimmelt náluk. :D
2016. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

Olyan jo erzes, hogy regebben nem kellettem a ferfiaknak, mert nem voltam soha az a tucat, aki jol nez ki, de ures belul. Huszonevesen meg mar keresnenek meg erdeklodnek az olyan ferfiak, akik regebben ram sem neztek, mert rajottek, hogy uresfeju libaval hosszutavon nem lehet tervezni, de most mar hoppon maradtak, pedig kene lassan egy felesegjelolt :D En meg mar komoly kapcsolatban vagyok.

(Elnezest a karoromert, nem vagyok ilyen, de jol esik latni hogy a szepfiuk koppannak, mert az uresfeju libak mindig is azok maradnak es most mar persze a rendes lanyok kellenenek meg az otthon melege. Hat igy jartak, regen eszre sem vettek, most meg mar kellenek nekik a komolyabbra)

N

2016. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Mert az a néhány normális nő, aki létezik a világon, már tizenéves korában elkelt.
2016. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Mióta szakítottunk az exemmel (nem tegnap volt), én sem találom a helyem párkapcsolatokat illetően.

Nem tartom magam sem válogatósnak, sem igénytelennek, de azért vannak bizonyos "elvárásaim". Fontos számomra, hogy a kiszemelttel lehessen beszélgetni, megbízhassak benne, őszinte legyen, és hűséges. Úgy gondolom ezek alap dolgok, mégis nagyon sok lány egyszerűen képtelen ezeknek "megfelelni". Ezzel persze nem azt állítom, hogy mind ilyen, de rengeteg buta, arrogáns csaj van, és ez engem rettentően taszít.

A másik véglet, hogy egy csomó lánynak nincs önbizalma, és hiába győzködöd, udvarolsz nekik hónapokig, egyszerűen begubóznak, és nem is akarnak kitörni belőle. Aki pedig nem is akarja, hogy segítsenek rajta, azzal mit lehet kezdeni?

Régóta szeretnék megismerni egy belevaló, normális értékrendű, egészséges szemléletű lányt, de csak nagyon ritkán sikerül.

Szóval, kedves kérdező, szerintem csak mindkettőnknek balszerencséje van, de nem szabad feladni, biztos vannak olyan csajok még, akiket keresünk. :)

28F

2016. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
huszonéves fejjel sem olyan könnyű a dolog. ez az az időszak, amikor mindenki keresi a lehetőségeket, karriert építeni, minél többet tapasztalni, megtalálni önmagát. sokan ezért nagyon befordulóak, csak magukkal foglalkoznak, ezért komoly kapcsolatnak is kicsi az esélye. de azért persze lehet találni, csak türelem kell:)
2016. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
9%
6os nem te kellesz, mert csúnya vagy! :D Mi a szép/átlagos, normális csajokat keressük. :)
2016. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!