Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő lehet átlagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő lehet átlagosan hogy egy 30 éves ilyen férfi normális lányt talál?

Figyelt kérdés

Nincs nagy eljárásom csak vékony okos lány legyen.

Én egy 30 éves pasi vagyok aki most lett szingli

Sajnos eléggé félénk határozatlan anyuka pici fia típus vagyok aki átlagos macis külsővel rendelkezik. Viszont okosnak kedvesnek megértőnek találnak. Hány hónap míg egy normális nőt találok társkeresőn?


2015. szept. 26. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyuci pici fia típus vagy? Ez mit takar?
2015. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 curáku ***** válasza:
30 éves vagy, határozatlan, félénk, anyuci pici fia típus.. Miért lett vége az előző kapcsolatodnak?
2015. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát anyukámmal élek nagyon fontos nekem gondoskodik rólam Stb

Azért lett vége 3 éve után mert megcsaltam nagyon nem vagyok rá büszke Megbántam de haverok intézték a lányt

2015. szept. 26. 22:46
 4/10 curáku ***** válasza:
Hány hónapig? Soha nem fogsz találni magadnak nőt. Szokj hozzá.
2015. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez tuti hogy kamu kerdes.

Szoval vekony okos lany legyen. Te egy mackos hatarozatlan anyuci pici fia vagy es raadasul hutlen is :"D


Ember....remelem viccelsz mert annak hatalmas :"D

2015. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért olyan vicces ez a dolog... Nem vagyok boldog hogy ilyet tettem, ittasan történt és egyik haverom barát barátnője volt egy buliban.... már ezerszer megbántam egyáltalán nem vicces..
2015. szept. 26. 23:08
 7/10 anonim ***** válasza:

30 évesen képes vagy úgy lerészegedni , hogy megcsald akit szeretsz?

Meg úgy egyáltalán, fölösleges az alkoholra fogni, vagy a haverokra, gondolom nem tartottak pisztolyt a fejedhez ugye? Nahát akkor!

Ásd el magad én csak annyit mondok, remélem nem jutsz nőhöz!

2015. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5. Miért lenne kamu kérdés??

Hidd el az ilyen kis jó embernek tűnő pasik a legnagyobb alamuszik :) Abszolút nem csodálkozok ezen, bizony sajnos teljesen hihető, szóval kérdező szégyelld össze vissza magad.

2015. szept. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Először is fel kellene nőnöd...

Még nem szakadtál le anyukádról, plusz a haverok bármibe belevisznek... ez maximum egy kamasz mentális érettségi szintje, de lehet, hogy inkább egy óvodásé...

Egy OKOS nő pedig nem erre vágyik. Majd ha felnőttél, akkor kereshetsz okos nőt. Addig max. ostobát találsz, aki ezekkel a konstrukciókkal bevállal.

2015. szept. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi ido, de egy okos lany messzirol elkerul.


Ja, es az igazi ferfi vallalja a tetteiert a felelosseget, es nem az alkoholt vagy a haverjait hibaztatja...

2015. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!