Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálsz ha túlpörög az...

Mit csinálsz ha túlpörög az életed?

Figyelt kérdés

új munkahelyem lett ahol igyekeznem kell helyt állni, közben ház eladásban illetve új megvételében vagyok, sportolni is elkezdtem,de mindezek mellett még tanulnom is kellene a szakmát itthon is.Minden héten kb.két éjjelt szálláson alszom,mert még képzések vannak az új melóhoz.

Ezek mellett főznöm kell ha itthon vagyok meg van egy kutyám,mindennap séta stb.

Ma halálos fáradtság jött rám nem tudom mihez kezdjek pedig holnap fontos munakahelyi dolgok lesznek,de nem bírom komolyan még gépelni is lusta vagyok,álmos nem vagyok,egy alvás nem oldaná meg.Mit tegyek?


2016. ápr. 25. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit csinálok?


Napirendet, meg eldöntöm, mi fontos és mi nem.

2016. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem én alakítom mostanában a napjaimat, megyek ahova küldenek a szabadidőmben meg csinálom itthon amit kell meg tanulok.

Úgy értem ma mit csináljak?

2016. ápr. 25. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretek olvasni. Ha nagyon túlpörög az életem akkor kényszerítem magam arra,hogy legalább 2 órát tudjak olvasni.
2016. ápr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha túlpörgöm az életem, örülök, hogy van pár órám aludni.

Ha álmos nem vagy, keress valami hobbit.

2016. ápr. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!