Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálsz, mire gondolsz...

Mit csinálsz, mire gondolsz ebben a pillanatban?

Figyelt kérdés

Szeretek néha belegondolni, mit csinálhatnak éppen mások, mire gondolhatnak, miközben én ezzel vagy azzal tevékenykedem, valahol.. nem is tudom, mi a jó szó rá, de érdekesnek és furának találom, hogy mennyire egyformák tudunk lenni, mennyire hasonlítunk, és mégis mennyire tudunk félni egymástól, hacsak például az ellenkező nemre gondolunk.


Szóval mit csináltok ti épp ebben a másodpercben? Jöhet korral is a teljesség végett :D


22/f


2016. ápr. 5. 21:16
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
100%
Altatom a gyerekeket. 29 nő
2016. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Zenét hallgatok, chatelek, közben meg mérgelődök, mert egy bizonyos dolog nem a terveim szerint alakult.

22/F

2016. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Vállalkozó vagyok és a vállalkozáson gondolkodom.
2016. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Maradj talpont nézek, szotyizok és a gyk-t olvasgatom:D
2016. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 eznemlényeges ***** válasza:
Beteg vagyok, a hasam görcsöl és próbálom valahogy elterelni róla a figyelmem, ami nem nagyon megy, értelmes kérdéseket keresve, amikhez tudok hozzászólni, s közben gondolkodom azon, hogy hogy fogok így elaludni
2016. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Biopszia eredményem miatt aggódom, de próbálom elterelni a figyelmem. 21/L
2016. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%
Épp írok a GYÍK-on és arra gondolok te mit csinálsz(?), ha már te ilyeneken gondolkodsz! :D
2016. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
van egy jó ötletem, és azon gondolkodom, hogy holnap hogyan fogom megvalósítani.
2016. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Ötösnek és hatosnak jobbulást kívánok, hetes, én "esti mese" gyanánt filmeket szoktam nézni, és mivel az egyiknek (a legújabb Tarantino) a végén járok, épp letöltöttem a Batman legelső 1989-es részét, mert szerintem még nem láttam a régieket, vagy csak kisebb voltam, és nem emlékszem rájuk, és gondoltam, itt az idő bepótolni az elmaradásom, de gondoltam, még alvás előtt csekkolom a gyakorit :D
2016. ápr. 5. 23:45
 10/36 anonim ***** válasza:
CSAK A TARANTINO!!!!
2016. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!