Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik utálják a zsidókat...

Akik utálják a zsidókat kérdezném, miért?

Figyelt kérdés
A provokációt kerüljük. Csak kérdem. Semmi rasszizmus, hátsó szándék. Sőt, mert én szeretem őket. Indokra vagyok kíváncsi, mi ad rá okot ennyi embernek, amikor magyarország nagy része zsidó keresztény, és Jézus is zsidó?!
2016. ápr. 25. 20:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha elmélyülsz a pszichológiában, belátod majd, hogy a zsidózás nem a zsidókról szól, hanem az adott személy lelki nyomorúságáról. Tehát ez elsősorban önismereti probléma. Aki antiszemita, az megrekedt a lelki fejlődésben.
2016. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen. de ez miért ok?
2016. ápr. 25. 20:16
 3/19 anonim ***** válasza:
43%

Maga a kérdés provokáció és a rasszizmus felmutatásának szándéka.

Vannak akik szeretnek ezzel foglalkozni, éjjel-nappal.

2016. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Olvastad már a kuruv info/ zsidó bűnözès cikkeit? Èrdemes ,mert ott a válasz.
2016. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

5:40-től ezen a videón elhangzik egy lehetséges magyarázat:

A zsidógyűlölet valódi okai - Anasztázia 16 (videó)

https://www.youtube.com/watch?v=z1_3tJTJ0TY

Vagyis a keresztény és zsidó vallás egymásnak ellenkezőjét tanítja: Adj át mindent vs. Minden a tiéd.

A magánvéleményem az hogy a zsidógyűlölet és a holokauszt forrása az hogy vannak vallások. Vagyis vagy mindenkinek azt tanítják hogy adj át mindent, vagy azt hogy minden a tiéd. De a különbségek mindig ezt fogják szülni:

[link]

(Jó is lenne ha csak ezt okoznák).

2016. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Vagyis a zsidó- és más vallások gyűlöletének forrása a keresztény tanítás is. A keresztény Bibliában az is benne van, hogy élvezd a munkád gyümölcsét, egyél jókat. De a papok mégsem ezt hangsúlyozzák, hanem azt hogy a szegények mennybe jutnak, a gazdagok pokolra, stb. Aki ezt elhiszi az általában kerülni fogja a gazdagságot és a sikert.
2016. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

Az első válaszon elgondolkodtam... Amúgy mit írsz kérdező? Mi van..? Mutatom: "zsidó keresztény" WTF? A zsidók nem keresztények! Maximum akkor, ha kikeresztelkednek a zsidóságból.


A nagy atyafiak (89 körül és onnantól is) nagyrészt zsidók. NÉzd meg hol tart az ország. Offshore paradicsomot építenek. Kisemmizik a népet. Pár csúszó % -ért az egész hazájukat eladják a politikusok. Márpedig a politikusok jelentős része Ábrahám gyermeke.


Én nem kedvelem a zsidókat. A cionistákat pedig utálom (a kettő nem ugyan az!) Az ortodox zsidókkal viszont nincs bajom. Ők egy zárt világ, ott Isten és a messiás a lényeg; nem a mások kizsákmányolása.

2016. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Kiforgatnak mindenkit a vagyonából, csak nézd meg hogy kiknek a kezében vannak a nagyvállalkozások és az isten tudja hány száz/ezer hektáros területek.

De ami a legundorítóbb, hogy annyira nem tudnak túllépni a holokauszton, hogy a mai napig a saját halottjaikból csinálnak pénzt!!!

2016. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De, a kereszténység alapból zsidó kereszténység, a katolikus kereszténység más.
2016. ápr. 25. 21:06
 10/19 A kérdező kommentje:
8: Kiforgatnak? És ez nem a kiforgatott hibája? Hülye a rabló, mert a ház ura spórolt a riasztón?
2016. ápr. 25. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!