Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a tesóm?

Miért ilyen a tesóm?

Figyelt kérdés

Nagyon szép lány,sok bókot kap,udvarolnak neki,de ő egyáltalán nem tartja magát szépnek. Azt sem szereti ha dicsérjük a haját,bármi szépet mondunk rá,utálja ha fotózzák,ha mégis megengedi,akkor sose nézi vissza a képet,mert nem akarja magát viszont látni. Mindemellett viszont elég hiú,nem megy ki az utcára anélkül,hogy ellenőrizze a sminkjét (nem vakolat van rajta,csak a szeme van ki húzva szemceruzával).

Pasizni sem nagyon akár,pedig látszik rajta,hogy szüksége lenne valakire.

Miért ilyen? Tudok valahogy neki segíteni?



2016. ápr. 26. 16:18
 1/4 A kérdező kommentje:
23 éves
2016. ápr. 26. 16:19
 2/4 anonim válasza:

Nincs önbizalma.

Legbelül szerintem igen is tetszik neki ha dicsérik de gondolom nem szereti ezt ki mutatni...

2016. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szerény. Mi, mit vársz? Hogy felvágjon, hogy jaj, nekem mindenki csak azt mondogatja hogy szép vagyok????

Uhh, már ez sem megfelelő?

2016. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze én sem azt várom,hogy egy beképzelt liba legyen,de van,hogy hozzá se lehet szólni,mert ő úgy látja,hogy ő ronda. Tök rossz kedve van olyankor,bármit mondunk semmit nem ér.

Alsós korában egy ideig csúnyának csúfolták,lehet,hogy emiatt lett ilyen?

2016. ápr. 29. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!