Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem? 16l

Mi a baj velem? 16l

Figyelt kérdés

Régen csendes és zárkózott voltam és lehet igy könyveltek el néhányan.

Mostanában óriásit valtoztam.

Beszédes vagyok( nem mindenkivel), bár néha hülyeséget beszélek, szeretek nevetni, kedves vagyok akivel érdemes, szeretek hülyéskedni, ha felbosszantanak akkor nem hagyom magam, szeretek beszélgetni de sokszor nekem kell irányítani a beszélgetést, nekem kell odamenni a másikhoz ha beszélgetni akarok, hétvégén szólok a regi oszt társaknak h találkozhatnánk de lecsapjak őket mashova, ha az osztályba megszolalok lenézően viselkednek. Mondok egy vicces viccet es meg mondjak h nem vicces a masik 0 viccen meg nagyon nevetnek, az osztályba birok néhány embert a 30 bol van 2-3 barátnő is de nem mindig tudunk eggyütt lenni. Sok a plaza tehén. En meg kinais cuccba jarok. Minden forintjukat ruhára verik el. Ahol lakok szoktam sok emberrel beszélgetni de addig nem jutok el senkinek h hétvégén elhivjon. Pedig szerintem sokan bírnak de elfoglaltak szoval nem is probalkozok. Meg azt vettem eszre h azok az emberek akik szeretnek inni nagyon jofejek velem.

Mi lehet bennem a problema?


2016. ápr. 27. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ivás közben jobban megnyílnak az emberek.

Lehet ezek a viccek még szokatlanok a te szádból míg a másiknál tipikus.

Mindenki tud témát felhozni, ha nem is próbálkozik az azt jelenti nincs kedve hozzád. Azokkal már kár időt pazarolnotok egymásra.

Miért jó, hogy kínais cuccokban jársz? A lányoknál az a természetes, hogy szeretnek vásárolni, különféle ruhákban járni. Lehet, hogy közhelyes, és nem a ruha teszi az embert, de talán pont ez riasztja el az ismerőseidet, hogy igénytelennek tűnsz.

2016. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért a kinaiba is vannak jo cuccok. En biztos nem fogok darabonként 4000 ftot költeni egy ruhára. Engem amugy se erdekel hogy ha valaki nem az a vásárlós tipus.
2016. ápr. 27. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Téged lehet, hogy nem de ha a többi ez alapján ítél, és nem tudod megváltoztatni őket, viszont mégis velük szeretnél lenni akkor kénytelen vagy megfelelni nekik.
2016. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok megfelelni senkinek mindenki ugy szeressen ahogy tud. Az volt a kérdés hogy mi a szemelyiseggemmel baj hogy nem erzem fontosnak szinte senkinek magam.
2016. ápr. 27. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!