Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külföldön tényleg igényteleneb...

Külföldön tényleg igénytelenebbek az emberek öltözködés, kinézet terén?

Figyelt kérdés

Sokan mondták már, hogy külföldön sokan ízléstelenül és trehányan öltözködnek. Vidéki vagyok, nem tudom, hogy Pesten vagy nagyobb városokban milyen arcok vannak de itt vidéken ha bemegyek a városba egy ilyen igénytelen embert se látok mint amilyenek pl. ezek sztárok:


[link]


[link]


[link]


[link]


2016. ápr. 28. 00:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Ez így van. Kinézetükben, tisztálkodásban, ruházkodásban a Magyarok a legigényesebb emberek az egész Földön, sőt a tudomány jelenlegi állása szerint a világűrben is!
2016. ápr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezek a képek sokszor az illető saját teraszán készülnek, vagy amikor edzeni/bevásárolni mennek, ne ebből indulj ki. Én láttam már rosszabbat Budapesten és Hatvanban is, falun meg pláne (otthonkák és társaik). Nem lehet ennyire általánosítani, hogy egy egész ország jobban vagy rosszabbul öltözik, mint egy másik.
2016. ápr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Szerintem ez nem így van.

(Párizsból nyilatkozok)

Ilyen arcokkal meg pesten fogsz találkozni ne aggódj.:D

2016. ápr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezek celebekrol keszult direkt ramaty kepek.


Egyebkent Londonbol nyilatkozva, vannak itt is igenytelen emberek, de a budapesti viszonyokhoz kepest tobben klasszisokkal igenyesebbek es stilusosabbak.


Ez koszonheto a joletnek: magasabb a kereset a kiadasokhoz kepest - tobb marad magadra.

Emellett pedig ami kesz rohej:

itt a nagy Palmoliva tusfurdo sokszor 1 font 380-420 forint, de a kicsi tusfurdoket mindig meg tudom venni 1 fontert. Otthon a TESCO-ban mennyi is ez?


Van ez a szuperolcso uzletlanc - Primark ahol kis atleyat veszel 1.80-ert es balerinacipot 4 fontert, farmert 8-12-ert egy kardigant 5-7-ert, kisgeszito karkofoszettet 1-ert, 5 darab bugyi 2 valamennyiert, melltarto 2-4-ert, vagy fullos fehernemuszetteket 4-8-ert, de neha 1-re le van akciozva. Magadra akasztasz egy 1.5 fontos vaszontaskat aztan puszi kesz is vagy. Na mennyiert is oltozol fel?

de nyaron eleg ha a 4-6 fontos kisruhat magadra rangatod.


Ja, a Hada nevu turiban az elozo szezoni Primarkos balerinacipot lattam HASZNALTAN 2500-ert... a fenti 4 fontos vackot hasznaltan laza 1000 forinttal dragabban megveheted Pesten.


A kinaiak meg osszefogtak, emelik az arakat, az adorol meg nem hallottam semmit, kozben meg tonkretettek a helyi ipart es igy kevesebb munkahely is lett.

Na ennyit errol.

2016. ápr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy férfiakat nem linkeltél be.
2016. ápr. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kínaiban itt is ennyiért lehet Palmolive tusfürdőt venni.
2016. ápr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Ezek miért igénytelenek? Csak azért, mert valaki sztár, magassarkúban tipegjen le az edzőterembe vagy a sarki boltig? :D

Ők is csak emberek, nyilván mindenkinek vannak olyan napjai, amikor nem a legjobb formáját hozza, csak épp az övékről mindenki tud, mert dokumentálva van.

Egyébként nem, szerintem az átlag magyarnak nincs jó ízlése öltözködés terén, de ez személyes dolog, nyilván lehet róla vitatkozni.

2016. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most ez miért is igénytelenség?Ha valaki elmegy edzeni/vásárolni/kutyát sétáltatni,vagy egyszerűen kimegy az erkélyre cigizni,akkor is vegyen kisestélyit (csak mert híresség)?Pl. az utolsó képen Kristen Stewart egy sima pulcsiban,feltűzött hajjal,smink nélkül áll.Mint kb. bármelyik normális/átlagos nő a reggeli kocogás előtt.Semmi igénytelenség nincs benne.Te talán 0-24-ben csinos ruhácskában,talpig sminkben,makulátlan frizurával jelensz meg mindenhol?
2016. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, hogy vidéken nincsenek ilyen emberek... jártam már vidéken, hát ezerszer rosszabbak voltak. Kinyúlt melegítőfelső, áttetsző leggings, bumszli edzőcipő, mellé lenőtt haj és undorító műköröm... hát kb. a fele azoknak, akiket ott láttam, így néztek ki. Ja meg az otthonkás, hajhálós nagyik. Maximum búcsúba, bálba, hivatalba öltöznek fel úgy az emberek, hogy igényesek ahhoz képest, amiket belinkeltél. Pesten sztem van a proli szekció (cigányok, szőke cigányok) meg vannak, akik nagyon stílusosak.
2016. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Falut dicsérni? Hagyjuk már. Mindenki kinyult melegítőben mászkál a főuton. Megyeszékhelyen ilyen két percet van kint, míg bemegy a szomszéd pékségbe kenyér3rt.
2016. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!