Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy akik gonoszul...

Lehetséges, hogy akik gonoszul viselkednek másokkal (pl. osztálytársak), azok nem is tudnak róla?

Figyelt kérdés
Ezt vettem észre. Volt, aki szó szerint kimondta: az nem volt igazi csúfolás, csak olyan vicc, hogy h**lye vagy. Vagy voltak, akik gimi után megdöbbenve kérdezték, miért vannak törölve facebookról, miért nem megyek el találkozni ide vagy oda. Mikor az osztálytársaik voltunk, belénk kötöttek, a legjobb barátnőmet csúfolták a pasija miatt, kibeszéltek, részegen jöttek suliba, és dobáltak minket...
2016. ápr. 28. 19:53
 1/9 A kérdező kommentje:
És őszinte döbbenetet látok rajtuk, hogy miért nem ülök melléjük a buszon stb.
2016. ápr. 28. 19:53
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Vannak unintelligens, bunkó, faragatlan, műveletlen emberek, s mivel ennyire buták, el sem jut ennek mértéke a tudatukig. Egy a szerencse, ha ki lehet őket kerülni.
2016. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi, de egyszerűen el nem tudom képzelni.
2016. ápr. 28. 20:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán nem ilyen mértékben, de az első, amit írtál, az nálunk is így van. Nyolcadikos osztály vagyunk, én régen rengetegszer jeleztem, hogy rosszul esik, rávágták, hogy csak poén, ne legyek már savanyú! Azóta hozzászoktam, és néha már csak utólag jövök rá, hogy igazából elég bunkó volt tőle. És szerintem ez baj. :/ Csak ha nem veszed poénként, akkor te leszel a hülye.
2016. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jajj, ilyen velem is volt :D Van pl. egy nagyképű qrva az osztályunkban, aki mindenkinek pofázik. Egyszer nekem is beszólt, konkrétan leocsmányozott az egész osztály előtt, aztán az osztály legesetlenebb, legkevésbé népszerűbb fiújának mondta, hogy hivjon már el randizni, meg ilyesmik. Pár nappal később kémia előtt odajött hozzám és ilyen kis cuki hangon mondta nekem, hogy Ahj lécci ülj már mellém, te jó vagy kémiából, én meg nem tudok semmit, tudnál egy picit segiteni, csak hogy legalább a kettes meglegyen, naaa?:ccc Én meg mondtam neki, hogy tőlem ne kérjen semmit, erre elkezdi, hogy Mert? Mi bajom van vele? Aztán mikor emlékeztettem a pár nappal azelőtti beszólásaira, már egyből mondta, hogy jajj csak viccelt...Utána mondtam neki, hogy ohh az más. Odaültem mellé és segitettem. Persze minden kérdésre rossz választ irattam vele, majd ha elkezd pampogni, hogy miért, én is azt mondom, hogy jajj csak vicceltem.
2016. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 elwera ***** válasza:
Utolsó, ez jó :D Nekem is volt ilyen osztálytársam, de én nem voltam vele taktikus, csak egyszerűen nekimentem az egyik szünetben amikor nagyon felidegesített. Egy darabig tűrtem, de volt egy határ, ahol már nem :D
2016. ápr. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ez a trükk az utolsó előttitől tetszett. Nekem a suliban ilyet nem kellett csinálnom, mert egymás előtt egyértelműen utáltak. Amúgy voltak barátaim, de volt pár hangadó idióta. Volt, aki beszólt, mert orthopéd cipőt hordtam. Voltak, akik k**csögnek nevezték a legjobb barátnőm pasiját. Nem tudjuk, miért, de el volt döntve, hogy aki abba az osztályba jár, mint a barátnőm pasija, az hüly.e. Nem tudom az okát. Talán mert voltak kirívó figurák abban az osztályban (a valóban "rossz" gyerektől a meleg fiúig), de ettől még nem tudom, miért kell egy osztályt akárminek elkönyvelni.
2016. ápr. 30. 20:44
 8/9 A kérdező kommentje:

A legrosszabb, hogy amúgy nem tudom, mi bajuk van velünk, mi nem bántottunk senkit, nem vagyunk csúnyák se, stréberek se, nagyon szürke kisegerek se... Na, de midnegy, már túl vagyok a gimin, csak ez idegesít, hogy az egyik ilyen lány, aki nem kedvelt, átordítja a McDonald's-ot, mikor észrevesz, az emberek meg néznek rám, hogy mért nem ordítok vissza... Volt olyan fiú, aki a busznál konkrétan megmondta:

_ne hülyéskedj már, mit játszol, mért nem jössz ide?

2016. ápr. 30. 20:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is csesztetem az osztálytársaimat akiket utálok, de úgy, hogy ne vegyék észre egyáltalán. Ilyenkor érzelmileg teljesen kikészülnek.


Senkivel nem csinálom ezt, ha nincs rá ok.

Akikkel csináltam az manipulálni próbált engem, vagy olyanokat mondott hogy: utálom az emberek, utálok segíteni másokon, szeretem a háborút.

Szóval biztos van okuk rá miért viselkednek gonoszul, csak nem jöttetek rá mi az.

2016. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!