Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek így a mai...

Miért viselkednek így a mai lányok, nők?

Figyelt kérdés
A csapból is mellek meg fenekek folynak, és ez már nagyon irritál. Mi a jó abban, hogy a sztárok pl. egy szál semmiben mennek a díjátadókra? Az határozza meg őket, hogy kinek volt kint jobban a cs...cse, de kicsiben is ez megy, mert az a "jó csaj", akinek a facebook profilképén nem az arca a lényeg, hanem a melle felpolcolva (még akkor is, ha amúgy nincs neki). Egyre több az olyan nő, aki a testéből él, mert oké, hogy nem utcalány, de az "énekesnők" meg a "DJ"-k meg a "fitness-edzők" meg már a hétköznapi lányok is ugyanúgy kipakolják magukat, és a "rajongóik" nagy része ilyen kiéhezett férfi. Velem van a baj, hogy vastag sminkben, köldökig kivágott felsőben meg fenékvillantós szoknyában feszengenék, kínosan és meztelennek érezném magam? Baromira idegesít, hogy pl. a barátom arcába is az ilyen csajok tolják magukat a facebookon meg mindenhol, gondolom ő se örülne neki (meg amúgy én se), ha a férfi ismerőseim 90%-a gyakorlatilag meztelen képeket posztolgatna magáról, és nem tudnánk megnézni úgy egy filmet, hogy abban ne legyen legalább egy k.u.k.i. Már rendesen zavarja a komfortérzetemet, nem vagyok kíváncsi más intim részeire. Mielőtt valaki a fejébe venné, nincs baj a külsőmmel, egyszerűen csak nem értem, hogy miért kell ezt csinálni? Valaki el tudja magyarázni? 22/L

2016. jan. 25. 10:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%

Média.

Ott van a leírásodban: a csapból is ez folyik, ezért azt hiszik, hogy ez a jó, ezt kell követni.

2016. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Értem hogy mire gondolsz, én is így gondolom. Gondolom, elvesztek az értékek, s sajnos manapság ezzel lehet kitűnni. Aztán azzal jönnek a nők, hogy nincsenek megbecsülve, mikor elsősorban saját magukat nem becsülik. A fiatal generációk meg nap mint nap látják a filmekben, reklámokban ezeket a jeleneteket, ezen nőnek fel és ez számukra a normális. 22/L
2016. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Miért nem érted? Verseny van. Ők a testüket használják a versenyben. Ennyi.


Engem pl. egyáltalán nem érdekel ki mit kínál a páromnak ebben a versenyben, mert biztos vagyok benne, hogy tetszem neki és emberileg is elég sokat tettünk egymásért, hogy ne hagyjon el egy -akár az enyémnél szebb- testért.

Ha zavar akkor valószínű bizonytalan vagy. Akkor is, ha szép vagy. Lehetsz akár Miss Hungary is, ha belül van valami bizonytalanság akkor zavarni fog. Ha meg tudod, hogy a nyomodba sem érhetnek akkor észre sem fogod venni őket.. vagy szórakoztatni fognak. Az ilyen próbálkozásoknál mindig azt figyelem mikor veszi észre, hogy a párom kedvessége mindenkinek szól és nem személy szerint neki.

2016. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Sok lány bizonytalan önmagában, és abból merít önbizalmat, hogy hány lájk érkezik az agyon retusált félmeztelen képeire. Ez erről szól. Ha téged ez zavar, hagyd figyelmen kívül, én már iktattam az összes olyan ismerősömet akik zavaró posztokat tettek fel.
2016. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
16%

Hát, nyuszika, így jártál!

A világ ilyen, és a kedvedért nem fog megváltozni!

Én sem akarok neked megfelelni, és nem érdekel a véleményed. Légy boldog a te normáid szerint, de nehogy már megszólj engem, mert nem akarok olyan lenni mint te vagy!

Vannak országok, ahol a te stílusod a menő, csak onnan épp menekülnek...

2016. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!


"nyuszika", sztem kicsit túlreagálod... nem megszólás volt, tényeket írtam le. A hozzászólásodból ítélve viszont te egy olyan nő vagy, aki kipakolja magát. Megmagyaráznád, hogy mi ebben a jó neked, miért csinálod, mi motivál ilyenkor? Őszintén kíváncsi vagyok, nem kötekedni akarok.

Azt meg nem tudom, milyen ország lehet az, ahonnan azért menekülnek, mert a nők nem teszik közszemlére a mellüket.

2016. jan. 25. 15:30
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy sokan azt hiszik, hogy elég a külső, és már nyert ügyük van. A sok kangörcsös lúzer pedig adja alájuk a lovat, holott egy normális férfinek ennél sokkal több kell (a szokásos közhelyet, most direkt nem sütöm el, de úgyis tudja mindenki mire gondolok).

Persze a férfi szemnek jól esik ilyen csöcskidobós, seggvillantós, stb. képet látni, ugyanakkor én is elítélem, hogy ez lett az általános tendencia mindenhol.

28/F

2016. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
A mai lányok... milyen lányokkal állítod őket szembe? Milyenek voltak a tegnapi lányok?
2016. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Végre egy Lány, aki belátja a helyzetet, értékelendő.
2016. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Előző vagyok, de az még hagyján mikor próbálok finoman célozgatni a lánynak h miért ekkora egy... még ő néz engem hülyének meg furának megsértődve mintha velem lenne a baj.és akkor én mekkora egy bunkó vagyok hogy összetörtem a kicsi lelkét-világát. Sajna az ilyeneknek ez a normális, elfogadott sajna többségbe vannak, mint mi normális józan paraszti ésszel gondolkodók. de én már úgy vagyok az ilyenekkel hogy próbálom nem emberszámba venni. szerintem egyszer majd koppanni fog nekik h már nem vevőek a férfiak a társaságukra, aztán eláshatják magukat, amúgy meg ha ilyen nő kéne elöbb mennék el krvázni. de mivel nem szorulok rá ezért nem teszem
2016. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!