Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért másznak bele idegen...

Miért másznak bele idegen emberek olyan durva mód a kisgyerekek privát szférájába?

Figyelt kérdés
Ma nézelődtem egy turiban és egy babakocsis nő valami ismerősével beszélgetett, általában nem szoktam hallgatni mások beszélgetését de ezt valamiért nem tudtam nem figyelni. Trécselt pár sort ez a két nő, a gyereket szinte teljesen figyelmen kívül hagyva, aztán egyszer csak leguggolt a babakocsi elé az amúgy kicsit boszi feelinges néni és egy kettőre belemászott az addig nyugodtan ücsörgő kisgyerek aurájába és el kezdett beszélni hozzá azon a tipikus irritáló mesterkélt hangom: szereted a szimbááát?? kivel szoktad nézni a szimbáát??? Szegény kisgyerkőc annyira zavarban volt, félig mosolygott de ilyen rémült volt a tekintete... komolyan, az ilyen emberek nem veszik észre hogy durvák és ijesztőek, és szegény kisbaba nem érti hogy most mi van, mert hiába mond kedveseket az a néni, miközben teljesen mást sugároz...
2016. ápr. 28. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
mert pofátlanok,nem voltak gyerekkorukban illemre nevelve
2016. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez alapból undorító, aztán csodálkoznak, hogy nem tudják a kicsik meghúzni a határt pl. a bugyinál. Tehát, nem szólnak, ha olyan helyre nyúlkálnak nekik... mivel az emberek 95%-a (vadidegenek!) simán megérinti, simogatja őket, holott SEMMI JOGUK hozzá.


Nem tudom, ezek a felnőttek mit szólnának, ha valaki őket taperolná "csak úgy".

2016. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Engem is idegesít, ha lenne gyerekem, biztos rászólnak az illetőre, hogy ne másszon bele a fiam/lányom képébe. Amúgy ez a gugyögő hang is baromira idegesít. Az a gyerek nem hülye, nyugodtan lehet hozzá normális hangnemben beszélni.
2016. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, ez az, amit az én gyerekemmel senki sem fog! :D Amikor a macskámmal vagy a kutyámmal nekiállnak gügyögni, akkor is szólni szoktam, hogy nem retardált az az állat.
2016. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 elwera ***** válasza:

Mert buta agresszív sárkányok.


Én kivárom hogy a gyerek kezdeményezzen, de nem is nagyon akarok velük beszélgetni, mégis a végén mindig velem akarnak játszani. Úgy vettem észre, hogy a passzív, visszafogott embereket szeretik nyúzni.

Volt hogy egy 3 éves kislánytól megijedtem, mert olyan durván játszott és parancsolgatott nekem, azt hittem már mindjárt lekever nekem egy pofont :D

2016. ápr. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!