Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Loptatok már a munkahelyetekrő...

Loptatok már a munkahelyetekről? Elitélitek a barátnőmet e miatt?

Figyelt kérdés
Párom 4 évig dolgozott egy szórakozóhelyen. Napi szinten hozott haza nagyobb összegeket 20-60000ig. Plussz a fizuja 160 körül volt. Már jó néhány éve nem dolgozik ott. A lopott pénzből vettünk egy lakást. Tudom hogy nem helyes ez a dolog de ha nem tette volna még mindig nem lenne saját otthonunk.
2016. ápr. 29. 13:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
25%

jól tette

az a pénz ment volna az alvilágba úgyis

2016. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem az én dolgom elítélni, de a saját lelkiismeretem ezt nem engedte volna meg.

No meg lopott pénzt lopni is lopás - az a lopás pedig a tolvajt minősíti, függetlenül a forrástól.

2016. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ha megtehetné, az emberek többsége meg is tenné. Pláne egy szórakozóhelyen, ahol nem igazán tűnik fel egy ekkora összeg a kasszában, hiszen úgysincs számla kvázi semmiről.
2016. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

én többet is hazahoztam volna onnan.


Vezetőinknek szabad, akkor nekünk is!

2016. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Persze, még versenyeztünk is, hogy ki tud nagyobb értékű felszerelést kicsempészni. Egy több milliárdos bevételű multinacionális cégtől (ami a legritkább esetben bánik emberként az alkalmazottaival) lopni nem bűn, sőt valamilyen szinten a munkaköri leírás részeként kell felfogni.
2016. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Ezért tart itt az ország, csak el kell olvasni a válaszokat...
2016. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%
Pontosan hol?
2016. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Gusztustalan tolvajok vagytok. Majd ha meg kirabolnak titeket, akkor mentek dühösen a rendőrségre? Vagy akkor is marad az elv, hogy tolvajtól lopni nem bűn és hát ti is azok vagytok... mindenki ilyen alantasan gondolkodna, hát már körberabolta volna egymást az ország.
2016. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Akkor most már lehet menni hozzátok lopni, elvégre nektek már van lakásotok, másnak meg még nincs és neki is jár.
2016. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Akkor most már lehet menni hozzátok lopni, elvégre nektek már van lakásotok"


Jaja, ráadásul ők is úgy lopták, nyilvánvalóan...

2016. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!