Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Undorodom az emberektol de...

Undorodom az emberektol de valahogy szeretnek megváltozni hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
Nem is jarok sehova utalok emberek közt lenni. Munkahelyem sincs vhova kene menni dolgozni de nem akarok emberek közt lenni. Utalom őket beszélgetni is utallok mondjuk nem vagyok vmi okos ez teny ezert nagyon megszólalni se tudok, férfiakat jobban utalom azoktol felek is a noktol nem felek mert azok tuti nem erosebbek nalam altalaban, am lányokat kivanom szexuálisan de veluk se tudnek szot erteni ugyse meg meg buta is vok mint a tok. Raadasul elni sincs mivel depresszióban is szenvedek ezt kezeltetem adtak mar gyógyszert is ra, nem mondanam hogy hasznal, vhogy Jo lenne megvaltozni mert ez igy nem Jo, ugy erzem nincs helyem ezen a vilagon, szivesen megolnem magam anyam miatt nem teszem. mit tegyek? 24f

2016. ápr. 30. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem úgy tudsz ezen változtatni, hogy ide írsz kérdéseket...

Kezdetnek pszichológus, aztán fokozatosan járj emberek közé (esetleg egy kis alkohol segíthet feloldódni, nekem bevált), próbálj beszélgetni velük, kérdezgesd őket, ne csak te beszélj stb.

2016. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Írásod alapján pszichiáterhez küldenélek.

Bárki meg tud változni, olyan lehet amilyen akar, hisz a te személyiséged.

És ezt nem mondja meg senki hogyan tedd, kell hozzá 5 IQ hogy rájöjj, és megtedd.

2016. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!