Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nagyon introk lennétek,...

Ha nagyon introk lennétek, hogyan próbálnátok megváltozni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én eléggé introvertált voltam. Direkt olyan munkát választottam, ahol idegen emberekkel kell beszélnem nap mint nap. Ez elég sokat segített.

De mindig is kissé félénk és zárkózott leszek.

2015. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1: Hát, rajtam nem igazán segít; sőt, csak még zárkózottabb leszek. Egyszerűen kiszívja az energiáimat az, hogy minden nap össze vissza kell telefonálnom és szervezkednem.
2015. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam, mint az első és mellette mindent megteszek, hogy a maximumra szépítsem a külsőm. Amikor elégedett vagyok azzal, amit a tükörben látok, az emberek jobban elfogadnak és odajönnek hozzám. Azóta sokkal könnyebb barátkozni.
2015. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem ez nem a külsőtől függ, hanem személyiség.
2015. júl. 27. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azt mondta az előző válaszoló, hogy a külsőtől függ. Ő csak arra mutatott rá, hogy amióta neki tetszik a külseje, azóta többen jönnek oda hozzá. Ezt hívják kisugárzásnak.
2015. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!