Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Letezik feltetel nelkuli...

Letezik feltetel nelkuli szeretet?

Figyelt kérdés

Szerintem nem.


Anyammal rossz a viszonyom, a szuletesem ota utal engem. Kamasz koromban meg en is utaltam ot, de mostanra mar semmilyen erzest nem valt ki belolem, ha eszembe jut. Viszont irrital, ha valamiert megjelenik az eletemben.


Ennek kapcsan eszembe jutott, hogy mi van, ha a tobbi csaladtagomat csak azert szeretem,mert kedvesek es normalisak velem? Ha ugyanolyanok lennenek, mint anyam, szerintem a szeretetnek nyoma sem maradna bennem irantuk.


Ha nem is volt olyan ember az eletetekben, mint nekem anyam, eszetekbe jutott ez valaha is? Feltetel nelkul tudnad szeretni peldaul edesanyadat akkor is, ha egy primitiv, eroszakos leny lenne, csak azert, mert biologiailag az anyukad?


23L


2016. máj. 1. 01:17
 1/2 anonim ***** válasza:
igen. ha érdekel több, írj privátban
2016. máj. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mit tennék ilyenkor, mivel el sem tudom képzelni a saját anyukámat ilyennek. De azt tudom, hogy létezik a feltétel nélküli szeretet, mert a szüleim engem így szeretnek.
2016. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!