Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz emberként mi a prognózisom?

Rossz emberként mi a prognózisom?

Figyelt kérdés

Nehéz ember vagyok. Ráadásul ráhajtottam a szakmámra, ami egyedüllétre kötelez (zenész vagyok-gyakorlás)

Nem volt könnyű gyerekkorom, pszichoterrorban éltem. Kamaszként botrányhős voltam, de akkor voltak barátaim is. Attól függetlenül, hogy ittam, meg akartam ölni magam, jó volt.

Mostanra egyedül maradtam, mindenki elfordul tőlem.

Igazuk van, nem mindig vagyok vidám társaság. Hirtelen haláleset után a családban, egészségügyi problémák.

Néha dührohamaim vannak, bár ilyenkor inkább eltűnök.

Soha nem szeretett viszont senki, viharos kapcsolataim voltak.

Azzal együtt, hogy ha tudok, segítek másoknak(igyekszem titokban csinálni), állatokat mentek, jótékonysági koncerteket tartok/akarok tartani, úgy érzem, mások tükrében, hogy egyre rosszabb ember vagyok.



2016. máj. 1. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megbántad a rosszat, akkor az erőt ad a változtatáshoz. A hívők szerint rendes embernek lenni, csak Isten segítségével lehet. Ha ez a gondolat közel áll hozzád, az ima is segíthet. A többi benne van a Bibliában, különösen a Római levél az, ami erről szól.

Luther Mártont is ehhez hasonló gondolatok gyötörték, amikor felismerte: "Az igaz ember pedig hitből él." - Vagyis hisz a megváltás valóságában.

Mert ahogy Krisztus is mondta, a betegeknek van szükségük orvosra, nem az egészségeseknek. A betegség felismerése pedig már fél gyógyulás.

Sok sikert kívánok a "gyógyulás" útján!

2016. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
örülj neki,hogy zenész vagy.Az tök jó.
2016. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem egy gyárban rohadsz például
2016. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!