Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 13/L 157cm, és 43kg vagyok és...

13/L 157cm, és 43kg vagyok és szeretnék magasabb lenni valahogy mert mindenki magasabb nálam az osztályban, segíteni tudtok?

Figyelt kérdés
Nemrég lett felfedezve nálam egy vashiányos hemoglobinhiányos betegség ami miatt évekig nem fejlődtem és most már rendbe jöttem,de sztem egyeltalán nem nézek ki korombelinek, ez ellen szeretnék valamit tenni és remélem ti tudtok nekem segíteni, előre is köszönöm a válaszokat!😊

2016. máj. 1. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát csak azért ne akarjál nőni, mert mindenki magasabb az osztályban!:) Képzeld, hogy csak ezért megnősz, majd 1 év múlva másik osztályba kerülsz, ahol meg mindenki alacsony, és akkor már nem fogod tudni visszacsinálni.:D:D
2016. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem csak azért akarok nőni, hanem azért is mert fél év múlva megyek motorjogsit szerezni és félek hogy nem leszek elég magas a motorhoz. De azért köszönöm, kedves voltál.☺
2016. máj. 1. 20:53
 3/12 anonim válasza:
Meg tudlak érteni én is 157 cm vagyok és bármit megtennék hogy magasabb legyek 😔13/l
2016. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ti még nôhettek. 19 éves vagyok és 163 cm. Én má pöttöm maradok.
2016. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a testmagassági témakör nem igazán bölcs megközelítés - szerintem!

1. Az életkorodból adódóan még bőven van esélyed nőni, - ne legyél türelmetlen!

- Hasonló: a korodbeli hölgyek többsége görcsösen küzd, hogy minél idősebbnek nézzen ki, - aztán amikor eléri ugyanez a hölgy a 30. életévét, foggal körömmel fog azért küzdeni, hogy minél fiatalabbnak nézzen ki!

Nem tartom bölcs dolognak a megközelítést!


2. Sok férfi császkál az utcán, aki "esküszik" a "pici" méretekkel bíró hölgyekre, - a korodbeli hölgyeknél már mindennapos kelléknek kell, hogy legyen a "camping baseball ütó", légycsapó, hímelhárító kézi készülék, kutya elleni spray, szemkitoló villa, stb., mert a korodbeli hölgyekre sokan tekintenek prédaként is, illetve "friss pipihúsként" is perverzebb elemek a közterületeken.


3. Minden hölgynek ott van valahol az utcán a "párja", - csak meg kell találni!

Van férfi, akinek a 150 kilós, van akinek a zörgő csontú, van akinek a szemüveges, a hosszú lábú, a nagy fenekű, a nagy ütközőjű, a vörös, a rózsaszín, a néger, az ázsiai, a vagány, stb., stb. kinézetű, ill. stilusú hölgyek tetszenek.


Tovább megyek!

Nem minden a külső!

Láttam nem egy álomszép nőt az utcán, - a férfiak sorra haraptak a villanyoszlopokba, amikor elment mellettük a hölgyemény...

Aztán megszólalt!

- Sötét volt, mint metróalagút a Kossuth-tér alatt.


Anno, engem is inkább az érdekelt, hogy hogyan viszonyul hozzám a Párom, - a mai napig teszek arra, hogy kb. 100 kg.

Amit értem tesz sokszor, azt viszont önzetlenül és feltétel nélkül megteszi, bármiröl is legyen szó!

18 éve vagyunk együtt!

2016. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15 éves lány vagyok és 163 cm én is ilyen kis minion maradok már valószínűleg max talán 3-4 cm még lesz de max ennyi 1 évvel ezelőtt 166 cm voltam most meg 3 cm vissza estem szerinted nem vagyok kicsi? Nálam nagyából mindenki magasabb na és? Jó ez
2016. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Figyel Kiscsillag, van rá orvosi segítség (és lehetőség, mivel nem genetikai adottságod miatt miatt nem fejlődtél.)de ez költséggel jár és úgy tudom 10-12 cm-t tudnak rajtad segíteni egy év alatt.

A volt szomszédom lánya a te korodban olyan 135cm körül volt, mára 22 évesen kb 145.

Egyáltalán nem számítasz alacsonynak, beleértve, hogy pasiként (férfiként) 166cm vagyok - na ez sokkal gázabb.

Minden ember más és ne akarj valakihez hasonlítani magad.

A 43 kilódon meg lehet segíteni. Vannak étvágy javítók, de az is sokat használ ha napjába többször picit eszel (azért a 2 fogásos meleg ebéd legyen meg és az sem árt ha meleget eszel (azaz főttet) vacsorára.) Lényeg nassolj sokat.

Csak 13 vagy, és sokat nőhest, a végleges magasságod 20 éves korod fele fog beállni, így nem késő - az orvosi beavatkozást meg lécci felejtsd el, oksam?

2016. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Esetleg magas talpú cipőt hordhatnál.
2016. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bubuka2000 válasza:
Pontosan miért is jó magasnak lenni?
2016. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
En is 13 eves lany vagyok es 154 cm es szerintem eleg magas vagy:-)
2016. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!