Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindenki utál az osztályban....

Mindenki utál az osztályban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Majdnem mindenki utál az osztályban, és a barátnőm az egyetlen, aki megért. Lány vagyok. Nem tudom, hogy mit tegyek, hogy ne én legyek a feketebárány. Mit kéne tennem? Tudom, hogy nyár van, de jövőre komolyan labdába rúgok! Trollok, ne itt! Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!
2015. aug. 2. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Új suli?
2015. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem. Vagyis... 6-ba megyek, és alsóban írtunk egy tesztet, és kiválogattak. 3 osztályból csapták össze az osztályt. Csak mindenki majdnem ugyanaz, én vagyok az, akire senki sem hasonlít cseppet sem. Versenyeznek azon, hogy ki tud jobban megbántani. Igaz, annyira nem tudnak, mert már annyit kaptam alsóban, hogy immunis vagyok rá, de akkor sem jó érzés. Mit tegyek??
2015. aug. 2. 14:14
 3/14 anonim ***** válasza:
De mi a bajuk veled? Miért pont téged utálnak?
2015. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Iskolát kéne váltani és máshol tiszta lappal indulni.
2015. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, hatodikban felvételizek, és megyek hatosztályosba, de ezt az évet szeretném széppé, és sikeressé tenni. Mert elszúrtam az egész ötödiket.
2015. aug. 2. 14:41
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mert más vagyok. Más zenék tetszenek, másképp öltözködök, más az izlésem. És lehet, hogy irigyek rám, mert jól rajzolok(ez nagyképűnek látszik, de csak őszinte vagyok), szinte el sem hiszik, hogy én rajzoltam a képet. Lehet, ez az oka. Vagy nem tudom.
2015. aug. 2. 14:44
 7/14 anonim ***** válasza:

6: De többiek mind egyformák? Mind ugyanazt szeretik?

A képeidet meg nem mutogasd nekik.

2015. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem pontosan egyformák, de nagyon hasonlóak. És nagyrészt gonoszak
2015. aug. 2. 15:07
 9/14 A kérdező kommentje:
De ha van egy jó kép, és látják, ahogy megmutatom a barátnőmnek, már másznak rám, hogy mutassam meg nekik. Szeretik őket, de ha arra kerül sor, hogy bántasanak... hisz tudod, hogy hogy bántják egyből a szenvedélyes rajzosokat: nem tudsz rajzolni! Nincs kézügyességed! A ceruza sír a kezedben! Stb. És nem értem.
2015. aug. 2. 15:12
 10/14 anonim ***** válasza:

8 évet voltam ilyen cipőben. Mindenki utalt az osztályban, mert ronda vagyok, különc, visszahúzódó, de ha vki belémköt üvöltök és elmebetegnek konyveltek el.

Mindenki sértegetett, 2 barátnőm volt mindkettő fogyi, az A-ban volt még 2 bnőm, de miota elballagtunk nem keresnek nékik is csak akkor voltam jó...

8.-ban kedveltek meg egy kicsit, osztálybúcsún mindenki jól felöntött a garatra, akkor ittam először hozom sem volt mit csinálok, haverkodtam mindenkivel neg röhögtem. Akkor már mindenki pacsizgatott velem. Aztán kovi héten elszartak mindenféle alkoholistának, Ennyit erről. :D

Egy evet kibirsz! Sok sikert!

2015. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!