Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lehetséges koncerten...

Mennyire lehetséges koncerten ismerkedni?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és sok olyan előadót hallgatok, amit rajtam kívül a környezetemben szinte senki nem is ismer.. Szeretnék elmenni majd koncertekre, ha lesznek a közelben, de haverjaimat nem ráncigálnám el szívesen, mert tudom, hogy úgysem tetszene nekik a dolog..

Tehát egyedül mennék, de kicsit félek.


Egy kisebb underground rap koncerten, vagy esetleg egy OSG-n mennyire lehetséges haverokat szerezni, ismerkedni?


2016. máj. 2. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kéne bármelyik koncerthez is társaság. Beszélgetni nem lehet mert túl hangos a zene, mindenki ugrál, kiabál, énekel, videóz, fényképez, stb. Ehhez nem kell társaság pont, de nyilván könnyen lehet ismerkedni koncert után/előtt, hiszen már közös érdeklődés biztosan van.
2016. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!