Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy így akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy így akart ismerkedni, csak nem vettem a lapot?

Figyelt kérdés

A második napom volt a munkahelyen, és az egyik munkatársam odajött hozzám, hogy látott tegnap egy bevásárló központban, a párommal együtt. És én erre mondtam, hogy összetéveszthetett valakivel, mivel nincs is párom jelenleg. És erre mondta, hogy óó, és fölcsillanak a szemei.

De, én nem is emlékeztem rá, a nevét se tudtam, lehet az első napon nem is találkoztunk vagy csak futólag, azért is volt furcsa, hogy így be tudott azonosítani. Lehet csak ismerkedni akart így, arra is gondoltam?


2015. szept. 17. 21:09
 1/3 opened paradise ***** válasza:
100%

Ez de gáz! :D

Nagyon alibi szöveg,nem mert rákerdezni.

2015. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég valószínű....
2015. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, rád akar mászni.
2015. szept. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!