Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetséges hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosalie23 kérdése:

Hogyan lehetséges hogy valaki két év után hirtelen szakítani akar s ráadásul olyat ír hogy zárjuk le gyorsba mert hogy ő tudjon ismerkedni ilyet miért îr s kiszeretett a másikbol ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés
Mikor mindent megtett érte a lány mégis a pasi dobja.Hogyan lépjen túl a làny ha 2 éven át becsapták, kihasználtàk?
2015. márc. 9. 18:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
Tudom h rossz érzés,de aki ilyet csinál az elég bunkó,sztem van oka rá,csak nem mondja meg,kérdezd ,meg tőle!mást nem tudok ajánlani,tovább meg ugy kell lépni,hogy te jobb vagy nála es hogy ilyen emberekre nincs szükséged!:)
2015. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi elv a héten találkozunk lezárjuk...hiddel nem fogja elmondani csak hazudni. Sajnálom h két évet rá pazaroltam s mindig én tettem meg érte többet...
2015. márc. 9. 18:21
 3/13 anonim válasza:
Gondolj arra hogy nem vesztessz vele sokat,és jó hogy időben kiderült:)
2015. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz:) túl leszek ezen is idővel
2015. márc. 9. 19:00
 5/13 anonim válasza:
:)
2015. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5-10-20 év után is képesek az emberek hamar kilépni.

De ez nem jelenti azt, hogy akkor 2 évig tutira nem szeretett és tutira átvert.

Nagyon sok esetben megunja a fél a másikat, vagy talál mást akivel rájön, hogy jobb.

2015. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogy lehet megunni a másikat? Hiddel nem nagyzásból de kedves szép joszivű hűséges lány vagyok s eddig ugy volt h szeret s most 3 hete hülyült be
2015. márc. 9. 19:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Vegyük most azt az esetet, hogy nem hazudott 2 évig, ebben az esetben:


Szerintem ez valahol ott lappang valahol az emberben már egy jó ideje, de még elvan a másikkal még valamennyire jól érzi magát vele valami még jó vele, aztán 1x csak feladja és elég volt és úgy dönt nem bírja tovább elég volt.


Persze, ez nem zárja ki azt, hogy 2 éven keresztül csak átvert, habár az túl sok ahhoz, hogy kényszerből legyünk valakivel mert nincs más..kivétel ha anyagiakról van szó vagy nicns hova menni. Szóvaltöbb oka lehet.


Nekem volt egy kapcsolatom ami több mint 1 évig nagyon szép és jó volt, tényleg fantasztikus volt, boldog voltam, majd egyszer találkoztam egy lánnyal akiben több minden megfogott, de nem jöttünk össze.

De a lényeg, hogy akkro elbizonytalanodtam, és akkor még majdnem 3 hónapig azt hiszem addig vívódtam, hogy mi legyen. Aztán elmondtam ezt a barátnőmnek, és szakítottunk.


Szóval lehet, hogy csak hirtelen fordul egyet a kocka.

De mondom lehet, hogy másnak nem kellett scak neked...vagy pénz vagy ki tudja.


De lényeg, hogy vége ha már nem volt jó, dehát eső után köpönyeg... :)

2015. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csaj nem volt a dologba. Lehet az volt a baja h 35 km re volt... Ki tudja de a végén hazudott csak szerintem
2015. márc. 9. 20:05
 10/13 anonim ***** válasza:

35 km az semmi , feltéve ha nem autóval kell átmenni Budapest belvárosán.


De igen valószínűleg csak a vége volt a rossz, a végkifejlet. De a legrosszabbon már túlvagy vedd úgy :)


most a könnyebbik része jön, elmész fodrászhoz, veszel valami új ruhát, eszel egy finom sütit, elmész az erdőbe majd későbbiekben gyöngyvirágot szedni, ügyelve nehogy elkapjanak, ésatöbbi.

2015. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!