Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ilyen könyörtelen...

Mit tegyek ilyen könyörtelen helyzetben?

Figyelt kérdés
HSP van (Hiperérzékenység) a környezetem ezt nem tudja nincs tisztában vele.Nagyon nehezen de visszatartom az iskolában magam.De amikor haza jövök probálok nem sirni vagy depreszioba zuhanni.Mivel jobban érzékelem a körülöttem lévök ingereit a tulzott empátiámnak hála igy kihatnak rám is az adott érzések.Könyörtelen ugy élni az életem hogy a legjobb barátnöm(A) szerelmes a legjobb Bfiu barátomba de a Bfiu a háta mögött ki beszéli és amikor ez a Alány fülébe jut az az érzés ... és amikor a Bfiu barátom meséli hogy mien szerelmes abba a Clányba akkor visszajön az az érzés ami elkezd folytogatni probálok jó barát lenni és nem azt mondani hogy soha nem fogják meg kapni azt amire ugy vágynak Alány és Bfiu naponta ezt teszik .És én kétségbe esetten probálok menekülni a kusza érzelmeiktöl de egyszerüen nem tudok.Az emberek érzései nagyon kimeritenek.És ha nem vagyok melletük akkor szivtelen vagyok és rosz barát és a kétségbe esett kérlelésük is szörnyen tönkre tesz.Ennek van jó oldala is hisz jobban tudom kezelni a környezetem és jobban ösze tudok dolgozni az emberekkel csak nem mindig jön össze.Ha megtudná a környezetem hogy HSP m van akkor se vátozna semmi elfelejtenék vagy tudomást se vennének rola.Én csak arra vágyok hogy megkapjam azt az érzést amire mindig is vágytam amikor ki mondhatom azt hogy most boldog vagyok . De ezzel a környezettel esélytelennek látom. 14/lány

2016. máj. 3. 20:29
 1/2 anonim válasza:
Még nagyon fiatal vagy. Idővel talán megtanulod jobban kezelni ezeket a helyzeteket, vagy a saját érzékenységedet összehangolni a körülötted lévő világgal. Biztosan nagyon nehéz vele együtt élni, de én ezt a HSP-t adottságnak fognám fel. Ha megtanulsz bánni vele az sokmindenre képessé tesz.
2016. máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod
2016. máj. 4. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!