Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más hogyan reagált volna...

Más hogyan reagált volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Hazafelé egy sírkert mellett visz az utam, majd be az egyik kapun, átvágok rajta és ott van szemben a házunk. A sírkert mellett nincs kuka, de a kapuk mellett igen. Útközben a kutyám trotykolt, felvettem, vittem a zacskót, hogy majd a kapu melletti kukába kidobom.


Na a lényeg: Megyek is arra nagy vidoran, amikor azt látom, hogy a kuka melletti padon egy luvnya ül, mellette sörösüvegek, a pad mögötti bokorban meg a fickója hugyozik. Hát mondom csak nem lépek oda egy kivont farkú, hugyozó férfi mellé... meg dühös is lettem, az egy SÍRKERT az isten szerelmére, amúgy is fényes nappal volt, mekkora tahónak kell már ehhez lenni.. egyszerűen odavágtam a zacskó szart közéjük. Mármint a pad és a fickó közé, pont a kuka mellé esett le.


Akkor jólesett, legalább kicsit kiadtam a dühömet magamból. Csak úgy kíváncsiságból kérdezem, mit kell ilyenkor reagálni mások szerint? Csak nem viszek haza egy zacsi kakát? Vagy várjam meg, míg Ő Királyi Felsége befejezi, elteszi, addig álljak ott..? Vagy mit?


2016. ápr. 9. 16:10
 1/2 Blade Bone ***** válasza:
Kerestem volna másik kukát, vagy odamentem volna ahhoz, nehogy már az ember szégyellje magát, mikor a másik ott brunyál.. De egyébként így te sem vagy jobb, nyilván ők nem szedték össze azt a szart, amit te hagytál ott nagylelkűen és a gondnok, vagy aki tisztán tartja a környéket, biztosan csókoltat..
2016. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Teljesen megértem a felháborodásodat, valószínűleg én is így reagáltam volna, ha lennék ilyen bátor. Esetleg annyi a probléma, hogy a kaki ott maradt.
2016. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!