Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettétek, hogy az emberek...

Észrevettétek, hogy az emberekkel nem lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem figyelnek oda. Egy rövid témát sem lehet végigmondani. Vagy csak az én munkatársaim, ismerőseim ilyenek?! :/

Ja és közben a mobilt nyomkodja egyik másik..


2016. máj. 6. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Ez sajnos így van. Az emberek sajnos egyre kevesebbet foglalkoznak barátaikkal, ismerőseikkel. Mindenki a saját kis világában él.

Nekem van olyan ismerősöm akivel facebookon tudunk kapcsolatot tartani. Az elmúlt 1 évben semmire nem reagált. Ha írtam neki arra sem, ha köszöntöttem valamilyen okból arra sem. ' év után írt egy üzenetet: "Hogy vagy?" Írtam neki pár sort, de el sem olvasta. Ez van. Nehéz az emberi kapcsolatokat ápolni, ha nincs kivel.

2016. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Észrevettem, sajnos...
2016. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Persze, mert a csökött agyuk átállt arra, hogy nem kell semmit csinálni, csak pötyögni.

Én, amikor meguntam, hogy mindenkivel csak facebookon lehet kommunikálni, a barátnőm személyes találkozó alatt is azt a szart nyomkodja, neadj' Isten webkamerázás közben meg nézhetem, ahogy a neten szörfölget, hát nagytakarításba kezdtem az ismerőseim között.

Büszkén bejelenthetem, hogy mióta letöröltem magam az agyhervasztóról, kizárólag a férjemmel, néha-néha a két testvéremmel - ha épp kell nekik valami -, és a nagymamámmal beszélgetek.

Ide már csak azért járok naponta egy fél órára, mert annyi szabadidőm lett így... :D

Még szerencse, hogy az a fajta ember vagyok, akinek van elég hobbija, nincs szükségem arra, hogy facebookon tárgyaljam ki a barátok közt kétmilliomodik részét.

2016. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat.
2016. máj. 6. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Bárkivel lehet beszélgetni, ha van közös témátok, amiről akartok is beszélgetni. Nekem is van olyan kollégám, akivel nem nagyon tudunk beszélgetni, olyan is, akivel tudnánk, csak alkalmunk nincs, és olyan is, akivel alkalom és téma is van. De van olyan is, hogy épp senkivel nincs hangulatom beszélgetni.
2016. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja
2016. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy részét a saját kis dolgai érdeklik és semmi más. Egy beszélgetésben a többség azt várja el, hogy meghallgassák. Ha gondolod, szűrd ki, hogy kivel beszélgetsz el jól és velük foglalkozz.

Néha én is nyomkodom beszélgetés közben a mobilom, de ettől függetlenül tudok figyelni. Csak olykor valami fontosat kell elintézni pár perc alatt.

2016. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!