Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez most így mi lehetett?

Ez most így mi lehetett?

Figyelt kérdés

Ma voltam lottót feladni egy közeli kis lottózóban, ahol felváltva dolgozik 3 ember, családi biznisz lehet, két helyiségből áll a dolog, a lottózóból, és egy kis boltból, ahol lehet venni 2-3 féle italt, meg újságokat, az utóbbi van a bejáratnál. Mikor beléptem, egy idősebb nő beszélgetett egy másikkal, köszöntem, nem felelt, de gondoltam, csak én nem hallottam, nem is figyeltem annyira, hogy biztosra vegyem. Egyedül voltam már ott, akivel beszélt elment, mikor beléptem, mikor átért a lottózóhoz, elkezdett söpörni, gondoltam, csak gyorsan felkapja a koszt ott ahol halad, de úgy tűnt, elég ráérős, nem láttam rajta, hogy sietett volna. Nem söpört fel az asztalok alatt is, meg az egész teremben, de azért lassú volt. Fizetés után megköszöntem, elköszöntem, de meg sem mukkant.


Ennyire paraszt volt a komámasszony, vagy csak nem bírhatta a fejem? Nem öltözködöm kirívóan, ilyen-olyan stílusban, amit ne szerethetne, totál átlagos cucc volt rajtam, nincs piercingem, nem vagyok kisebbségi, hogy esetleg azért ne bírhasson. Tudom, hogy különbözőek vagyunk, de azért ilyet még akkor sem csinálnék, egy idegennel szemben, aki semmiről nem tehet, ha életem legrosszabb napja lenne, már nekem volt kínos a parasztsága.


2016. máj. 6. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi különös. Rossz napja volt, a vevőkön veri le a rosszkedvét. Nem személyre szóló paradztság, mindenki kap belőle.
2016. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenekkel ne foglalkozz.

Velem is volt olyan hogy piacon egy eladó sem köszönt el, mert nem vettem semmit.

És a falunkban ha belépek a coop-ba ott sem köszön senki, csak bámulnak de nagyon.

2016. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak olyan fura nekem, hogy ilyen emberek vannak, és ilyen helyen dolgoznak. De ha legközelebb is néma lesz, hangosan fogom leparasztozni, nem csak az orrom alatt, majd meglátom, akkor vajon kinyitja-e a száját.
2016. máj. 8. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!