Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Réges régen mikor még nem...

Réges régen mikor még nem volt okostelefon, meg nem lehetett netezni a teledonokon mivel foglalták el magukat az emberekaz uutcán?

Figyelt kérdés

Ma mindenhol azt látom, hogy mindenki Facebookozik, netezik, nyomkodja a telefont a buszon, megállóban, utcán várva valakire. De amíg nem volt ilyen lehetőség mit csináltak az emberek?

Zenét hallgattak gondolom de azt most is sokan teszik.

Tán olvastak?



2014. márc. 27. 17:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Kénytelenek voltak egymással beszélgetni. Nem is volt ennyi magányos ember.....
2014. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Józsi21 ***** válasza:
91%
Képzeld az őskorban a legelső mobilommal még SMS-t sem lehetett küldeni!
2014. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
És Józsi most már ingyen cseveg a neten :)
2014. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt az olyan réges-régen! Hány éves vagy? Beszélgettek az újságosnál vagy a piacon vagy a pékségben. Megálltak bringával pár szóra, ha szembe találkoztak. Nem voltak ilyen amorf, kijelzőbe cuppant zombik, mint ma. No azért ne félj, ki lehet nőni. Konkrétan én direkt nem okostelefont használok, inkább nézem a jó seggeket, arcokat, mosolyokat gyűjtök be, mint a nagybecsű online tartalmakat kukkoljam. Nórmális?
2014. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Négyes. Csak ebben az bökkenő, hogy félő, hogy az arcok nem néznek rád vissza... Én múltkor megláttam valakit, és rendesen alig tudtam róla levenni a szememet, pedig én ritkán elalélok el első látásra, de az a valaki rám se pillantott a rohadt telefonja miatt :)
2014. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem az egy típus, aki mindig mindenhol a telefonját izélgatja. Azért az emberek nagy része még nem ilyen most sem. Lehet pl. nézelődni, esetleg beszélgetni.

Szerintem az nem tud leszakadni a telefonjáról, aki félős, és így nem kell másokhoz szólnia :) Vagy van olyan is, aki nagyon menőnek érzi magát és mindenhol meg kell mutatnia a telefonját, meg hogy ő mindenhol tud netezni.

2014. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%

"nyomkodja a telefont a buszon, megállóban, utcán várva valakire. De amíg nem volt ilyen lehetőség mit csináltak az emberek? "


Semmit. Bámultak maguk elé, bámulták a többieket, meg néha olvastak, ennyi. Nem tudom, az első honnan vette a beszélgetést, de biztos nem Budapesten nőtt fel, mi rohadtul nem beszélgettünk idegenekkel várakozás, vagy utazás közben.

2014. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

Pesten gyakran utazom metrón.


És valóban... 20-emberből 14 fejjel benne a telefonjában. De hogy mi a lófsszt lehet annyit nézni a fészbúkon, mert ezek szerintem olyanok, hogy hazamennek, és ott is folytatják... annyira szánalmas. Sajnálom őket.

2014. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Akkortájt mikor összeültünk a haverokkal akkor egymással beszélgettünk. Az utcán meg semmivel, akinek dolga volt az sétált, aki meg várt az meg várt.
2014. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Józsi21 ***** válasza:
76%
Így-így kedves harmadik!:-)
2014. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!