Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami fiú magyaráz nekem? 16/L

Havaseső kérdése:

Valami fiú magyaráz nekem? 16/L

Figyelt kérdés

(Gondolom nem mindenkire igaz) H

Tegyuk fel van egy lany akinek azt mondjatok, hogy tetszik nektek, akkor miert hanyagoljatok a csajt mas lanyokert? Vagy legyszi magyarazzatok mar el, hogy miert szeditetek egy csomo lanyt egyszerre. Elegge szarul tud esni egyeseknek, ha szarban hagyjak.

(Nem tudom, hogy megsertettem-e valakit, nem volt szandekomba.)



2016. máj. 7. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik valaki, pont hogy vele foglalkozom, és másokkal nem.
2016. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Azért mert sokan csak b****i akarnak. Mondjuk ha nekem tetszik egy lány akkor szeretném az időm legnagyobb részét vele tölteni és nem más lányokkal foglalkozom. De ha jobban belegondolsz a lányoknál is akad bőven olyan aki csak a szexre vágyik és egyszerre van 6 csávója is. 16/l
2016. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akarják tudni, van-e esélyük náluk, még ha nem is akarnak semmit se.

Gyakorolnak, tapasztalatot szereznek és élvezik a mélyebb beszélgetést még ha csak annyira mély, beszélgetés.

Ha ilyen van, normális emberek úgy csinálják, ne tudjanak egymásról, mert ugye fájdalmat okoz.

De hanyagolni másért??? Wtf. Erre nincs ötletem. Kretén.., ennyi.

2016. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Totál változó lehet az indok, ennyibôl meg végképp megmondhatatlan.


- lehet, hogy csak szórakozni akar, és növeli az egóját, ha több lányt fûz egyszerre, és igaziból nem is akar tôlük különösebben semmit

- lehet, hogy csak szimplán nôt akar magának, ezért minél több helyen bepróbálkozik, hátha valamelyik sikeres lesz

- lehet, hogy valamiféle taktika akar lenni

- lehet, hogy semmiféle taktika nincs benne, egyszerûen nem hiszi, hogy nálad reális esélye van (nem tudom, nogy meddig jutottatok az ismerkedésben, mennyire volt kölcsönös a szimpátia, és mennyire lett ez kölcsönösen tudatosítva a másikban), ezért másoknál próbálkozik

- lehet, hogy az ismerkedésben még szimplán nem jutottatok el addig a szintig, ahol másoknál már nem ismerkedtek közben

- lehet, hogy az elôzôvel párosítva közben azzal a másik lánnyal elôrébb jutottak az ismerkedésben, mert szimpatikusabbnak tûnt és/vagy kezdeményezôbb (vagy akármi), így most inkább rá összpontosít, rád meg így valamivel kevesebb idô/energia/figyelem jut.

- lehet, hogy valami teljesen más miatt most kevesebb ideje jut bármely lányra, csak egyszerûen neked jobban feltûnik, ha más lányokkal van,

- és még csomó minden lehet.


Ha azt szeretnéd, hogy valaki a képernyôn keresztül ismeretlenül megmondja, hogy itt most épp mi is a helyzet, akkor javaslom az Ezotéria -> Jóslás kategóriát, mert itt tényleg max kristálygömbbôl meg a madarak reptébôl kiolvasva (vagy hasraütésszerû tippelve) lehet bármit is mondani.

Szóval szerintem ne az itteni megmondóembereknek higgyél, mert ôk is max csak tippelni tudnak.


Egyedül az adott srác tudja a valódi választ.

Ha tényleg érdekel, akkor kérdezz rá nála.

2016. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most nincs épp ilyen gondom, csak kíváncsi voltam és fiúktól akartam hallani pár tippet. Annyira nem fontos a dolog, de tényleg köszi a válaszokat! :)
2016. máj. 7. 14:30
 6/6 ferdzso83 válasza:
mert gondolom ő is 16 éves, csikó... értelmileg sokkal alacsonyabban van mint egy ugyan olyan korú lány. infantilis...
2016. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!