Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek karizmatikus, erős...

Ismertek karizmatikus, erős személyiségű embereket?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen emberek, akik egyszerűen sokkal nagyobb hatással tudnak lenni másokra, mint az átlagember. Nem egy-egy emberre, hanem akár közösségekre is tudnak így hatni, hogy jó a közelükben lenni, érdekes, van bennük valami megbabonázó.


Ti is éreztétek már ezt? Ki volt az, akit ilyennek találatok? Nem nevet kérek, hanem pl. főnököm, csapattársam, stb.


Szerintetek mitől ilyenek ezek az emberek?


2016. máj. 7. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Engem ilyennek mondanak, törtem már be pár pasit és mindig elérem hogy az legyen amit én akarok. Nem tudom mi lehet a titkom, talán mert okos és szép vagyok, meg ezzel az "elérhetetlen vagyok" stílussal kiváltom az emberekben az "arra vágyok a legjobban amit nem kaphatok meg" effektust.
2016. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a fiúk alapból könnyen csicskásai lesznek egy lánynak, a csajnak szinte dolgoznia sem kell érte.
2016. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem csak a párkapcsolatokra gondolok, hanem úgy általánosságban mindenféle emberi kapcsolatra.
2016. máj. 7. 21:20
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
A nővérem barátnője.
2016. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy ilyen karate edzőt
2016. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Barátnőmben van vmi babonazo, egy ember sem ért s tudja mit érez.

Nalam meg 1.van de nincs megbabonazo valami.

Nalam mert tudom hogyan kell létezni jo hatasert, de mindenkinel mas arányokban vannak dolgok mik ilyeneket eredményeznek.

2016. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A főnök, tanárom szerintem más kategória mivel aki feletted van rangilag azt tudasan követed megakarsz neki felelni. Ez a jelenség álltalában baráti társoságoknál megfigyelhető. Ugye a barátait válogathatja az ember. Tegyük fel van 3-4 barátnő. Tuti van egy falkavezér akinek a szava többet ér mint a másiké. És ez miért van ? Szerintem inteligencia! A falkavavezér a legokosabb de nem tanulmányilag. Jó tanácsokat tud adni élethelyzetekbe. Elmondja a véleményét akár kritikusan de nem bunkón
2016. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Red Vixen könyörgöm, tanulj már meg valami emberi módon fogalmazni, mert teljességel érthetetlen amit írsz és k_rvárak_baszottul irritál hogy még okosnak is képzeled magad.
2016. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Igen,a kollégám volt az illető.
2016. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok, mitől lesz valaki ilyen?
2016. máj. 28. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!