Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek karizmatikus, erős...

Ismertek karizmatikus, erős személyiségű embereket?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen emberek, akik egyszerűen sokkal nagyobb hatással tudnak lenni másokra, mint az átlagember. Nem egy-egy emberre, hanem akár közösségekre is tudnak így hatni, hogy jó a közelükben lenni, érdekes, van bennük valami megbabonázó.


Ti is éreztétek már ezt? Ki volt az, akit ilyennek találatok? Nem nevet kérek, hanem pl. főnököm, csapattársam, stb.


Szerintetek mitől ilyenek ezek az emberek?


2016. máj. 7. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Intelligencia,emberekkel való bánni tudás,kiegyensúlyozottság,megbízhatóság,ész.
2016. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni, akkor is irritáló.
2016. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja,és magabiztos,határozott,de nem nagyképűségig. Szóval ilyennek lenni kész művészet.

Viszont kinek izélte a csőrét,hogy nekem volt ilyen kollégám,hogy ezért lepontozott,azt nem tudom.

Mindegy,úgysem ez a lényeg :)

2016. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Magamat..
2016. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Csak nem félnek magukat adni. Tudok olyanról, akiről állítják, de szerintem meg már kezd befásulni.
2016. aug. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!