Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az rossz, ha 18 évesen nincs...

Az rossz, ha 18 évesen nincs állandó kézírásom?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 hetente rájövök, hogy nem tetszik az írásom és ilyenkor 1-2 betűt megváltoztatok. Egy pár hónap alatt annyit változik mindig a kézírásom, hogy rá se lehet ismerni, hogy mindkettőt én írtam. Most néztem az egyik füzetemet, hogy csak év eleje óta volt vagy 3 teljesen különböző írásom. Szeretnék végre olyan betűket találni, amik tetszenek és abbahagyni a változtatgatást, de ha tetszik is az írásom, egy idő múlva csúnyának látom :/

Ez normális dolog szerintetek? 18L


2016. máj. 8. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem 25 évesen sincs. Van 4-5, amit előtudok húzni egy kis koncentrálással, de amúgy teljesen véletlenszerű tud lenni és néha számomra is nehéz értelmezni a leírtakat.
2016. máj. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én tudom értelmezni még úgy is, ha mondjuk egy évvel ezelőtt írtam, csak egyszerűen rossz ránézni, olyan gusztustalanok a betűk, mintha valami harmadikos írta volna :S
2016. máj. 8. 00:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs diszgráfiád?
2016. máj. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 M@teee ***** válasza:
54%
Hát szerintem nem igazán kóser, főleg, hogy GUSZTUSTALANNAK tartod az előző írásod, mondjuk nekem elég hamar kialakult a kézírásom, úgyhogy nem tudom mi a normális...
2016. máj. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla :D Tökéletes a helyesírásom ^^
2016. máj. 8. 00:51
 6/11 anonim ***** válasza:

nemtom, de én még mindig úgy irok mint 25 évesen mint régen 10 éves koromban :D



viszont helyesen! egyetlen egy hibát se ejtek sehol, ötös voltam mindig :D

2016. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg az aláírásodon nem változtatsz, addig nincs nagy gond vele szerintem, bár nekem régóta ugyanolyan. Viszont lehetőleg mindent ugyanúgy írj alá, ahogyan a személyiden van, mert így érvényes és magad is bevéded az esetleges átverésektől.
2016. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem általánosban volt egy fix, középsuliban is egy másik, most fősulin megint más :D de ami nem változott, hogy még mindig csunya és kb csak én tudom elolvasni :I

Szóval szerintem nem gond, idővel majd kialakul.

2016. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az aláírásom is mindig változik emiatt :/ Meg hogyha megváltoztatok pár betűt és úgy szokom meg, már reflexből úgy írom, nem kezdek el gondolkozni azon, hogy a legutóbbinál hogy volt :D Meg mondjuk nem is emlékszek ._. Amúgy ez is tök vicces, hogy teljesen más az aláírásom mondjuk a diákigazolványomon, a személyigazolványomon, meg ha az iskolában aláíratnak velünk valamit, azokon is...:D Ahányszor aláírok, annyiféle aláírásom van már xd
2016. máj. 8. 12:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is változik :) Kb 3 féleképpen írok. Sőt gyakran előfordul, hogy egy aláíráson belül is változik. Két különböző helyen lévő s betűt másképp írom a nevemben, az írásmód hol ilyen hol olyan :)
2016. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!