Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az állandó rossz kedvet,...

Az állandó rossz kedvet, negatív hozzáállást okozhat egy rosszindulatú átok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Elméletben okozhatná, de gyakorlatilag az esély rá nulla. Szinte bizonyos, hogy vagy a tervezetlen életvitelből fakadó problémák, vagy egy viszonylag enyhe pszichés zavar okozza. Enyhe depresszió, vagy szorongás a leggyakoribb.
2015. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Rossz tudati állapot.

Avagy átlagban negatív hozzáállás.

2015. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezek ellen, hogyan lehet védekezni, dilidoki és a dilibogyók nélkül?
2015. okt. 12. 19:50
 4/16 A kérdező kommentje:
Pozitív hozzá állással végül is megválaszoltam :D
2015. okt. 12. 19:51
 5/16 Ozmium42 ***** válasza:
Az önszuggesztió sokat segíthet.
2015. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ilyen felhős, sötét napokon erős megvilágítás mellett kell élni, dolgozni, olvasni, kerülni kell a sötétséget, félhomályt, így a tv-zést is. Sikerélményhez vezető tevékenyéget kell keresni.
2015. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha tartós, és elég kényelmetlen az állapot, akkor léteznek természetes antidepresszánsok. Ha írsz pontosabb tüneteket, írok gyógynövényeket, amik arra valók. Vannak elég hatékony, de odafigyelve biztonságos teakeverékek. Ha a gyógynövény nem elég hatékony, akkor viszont orvosi kezelésre szorulsz.
2015. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Negatív vagyok, borúlátó mindenbe, állandóan a rosszat látom és ilyenek gyötörnek már hónapok óta és változni szeretnék.
2015. okt. 12. 20:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez egy átok biztos ugy kell ellene védekezni h fogsz egy lapátot aztáán ásol egy nagy dödröt de akkorát h ne tudj belöle kimászni és probléma megoldva... persze h nem átok-.- ilyen faságokat honnan szednek az emberek... na szoval depresszio 2 alap tünete ez nagyon hosszan most nem szeretnék kifejteni semmit inkább nézz utána googleon
2015. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Átok nem létezik. Valószínűleg ez a rossz időjárás rossz hangulatot idéz elő. Nekem sincs már egy ideje jó kedvem, így az egész napom el van cseszve. Nem vagyok egy negatív ember, de amikor ez a nyomasztó érzés előjön mondhat akárki akármit, ha az nem segít rajtam. Amikor valakinek ilyen napja van nehéz pozitívan gondolkodni, de könnyű azt mondani, hogy legyél pozitív. Talán annyit tehetsz most így estefelé, hogy megnézel egy olyan filmet, ami felvidít vagy lefekszel és jól kialszod magad. Én például abban reménykedem, hogy majd valamikor a nyár közepe felé ébredek fel.
2015. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!