Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 18 évesen se szeretem a...

Ha 18 évesen se szeretem a gyerekeket, változhatok még?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok velük mit kezdeni. A nővéremnek is van egy pár hónapos gyereke és mindig rám akarják erőltetni, hogy vegyem fel meg gügyögjek neki, de én nem akarom. Meg amikor jönnek hozzánk, egyből az egész családnak oda kell gyűlni a gyerek köré, csak én jövök vissza inkább a szobámba, mert nincs kedvem azt hallgatni, ahogy órákon keresztül mindenki vinnyog neki. És olyankor is hallom, hogy rólam beszélnek anyámék, hogy milyen bunkó vagyok, hogy oda se megyek hozzá. De most mit csináljak egy kisgyerekkel, aki csak fekszik és néz ki magából?

Meg a nagyobb gyerekeket se csípem annyira, mert azok meg állandóan a hajamat tépik meg marnak, karmolásznak, belém harapnak...Egyszer egy rokonunk 3 éves gyereke ezeket csinálta velem és mikor már a fél hajamat kb kitépte, akkor mondta egyszer az anyja neki, hogy "XY-ka, ne rosszalkodj!", aztán le se szarta, a gyerek meg már véresre karmolta a karomat, én meg rácsaptam a szájára, de nem úgy, hogy fájjon neki, csak meglepődött. Az meg elkezdett bőgni és egyből velem ordibáltak, hogy mit képzelek magamról, mindjárt a karomat törik el, ha mégegyszer megütöm a kölyküket. Mondom akkor neveljék meg előtte és nem kéne rá kezet emelni -.- Bár egy ennyi idős gyereken szerintem semmi se segít, mert eddig akárhány ebben a korban lévő gyerekkel találkoztam, mindegyik ilyen idegbeteg volt.

Szóval inkább kerülöm a gyerekeket. Régebben se szerettem őket, de akkor még mindenki azt mondta, majd megváltozik ez és pár év múlva én is itt fogok gügyögni nekik meg minden, de még most sem érzem, hogy jobban szeretném őket. És félek, mi van, ha sose szeretem meg őket, mert a barátom azt mondta, ő majd szeretne több gyereket is. És ezt az egy dolgok kivéve mindenben passzolunk és el tudnám képzelni, hogy vele élem le az életemet, de nem akarok úgy gyereket szülni még neki se, hogy közbe tudom, lehet, a saját gyerekemet se tudnám szeretni és sose tudnék úgy viselkedni, mint egy igazi anya..És azt se szeretném, ha szakítana velem, sem most, sem évekkel később..

Szerintetek még megváltozhatok?


2016. máj. 8. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagyok sokkal idősebb nálad (21), de évek óta nem szeretem a gyerekeket hasonló okok miatt. Talán változni fog, talán nem. Majd kiderül. :)
2016. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Én is utálom őket. De engem nem fenyeget az, hogy a párom elhagy, mert nincs párom és nemis lesz. :D De neked ez nehezebb így. Beszélj vele erről, hogy te nem akarsz. Éljetek boldogan, minek elrontani az egyszeri életeteket egy gyerekkel?! Marad pénzetek és lehet élni, nincs nyűg, nincsenek állandó problémák. Ezen gondolkozzatok el. Bár úgyis az ösztön győz mindig a józan ész felett... emiatt nem vagyunk többek semmilyen állatnál.
2016. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, egyes és kettes: inkább ne legyen gyereketek, nem való nektek. Semmi baj, de ne. Mindenki érdekében írom ezt.
2016. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Kedves 3-as. Első vagyok.


Nem is tervezek gyereket, pont ezért! Nem kell aggódnod! :)

2016. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Lepontoztatok, de kár:"Dddd
2016. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!