Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha szo szerint...

MisaMiku kérdése:

Mit tegyek ha szo szerint egyszeruen utalom magam?

Figyelt kérdés
Onbizalom egyenlo a nullaval. Leginkabb allt iskolaba tortentekre vezetnem vissza. Vegig piszkaltak csufoltak leginkabb mert kover voltam azota egy ev alatt 20 kilot fogytam mas ruhakat hordok de egyszeruen semmi valtozas. Van h ugy erzem szep csinos vagyok de van h olyan szinten magamba zuhanok h sirogorcseim vannak. Anyukam szokta mondani h nem vagyok kover baratnom is de egyszeruen nem tudom elhinni. Ha kicsit rosszabb kedvembe vagyok es latok egy csinos vekony not akkor eluralkodik az erzes h en gaz vagyok. Lehet h ez nevetseges de szornyen erzem magam onbizalom nelkul. Tanacstalan vagyok es egyre rosszabb minden mit tegyek?

2016. máj. 10. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt ellenorizheted le hogy tenyleg kover vagy e:


[link]


Peldaul ha 25 eves vagy es a magassagod 180cm akkor az idealis suly 72kG, a kover meg 82kG felett.

2016. máj. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Korod? Amúgy ez nem olyan egyszerű h én most itt 2 mondatba leírom neked a frankót és 0 munkával megváltod a világodat. Ha 14 16 éves vagy akkor teljesen más a történet mintha 18 20.

Amúgy sztem ezt inkább lelki/agyi szinten kell helyrerakni. Valami infót ossz még meg..

2016. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!