Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi bajom?

Szerintetek mi bajom?

Figyelt kérdés
Jó szociális képeségekkel rendelkezem,szeretnek az emberek.A marketingben dolgozom és közben tanulok is,jó tanuló vagyok a tanárok szeretnék.Kedves vagyok segítőkész( már amennyire tőlem telik).De néha..olyan dolgokat teszek /mondok amit mintha nem is én tettem volna.Sokszor nem emlékszem egy egy nagyobb vitámra a családommal és ugyanolyan vagyok míg ők a vita után megvannak törve mert elmondásuk szerint nagyon nagyon megbantottam őket..nekem még megkell kerdeznem mit is mondtam,hisz nem emlekszem.Neha olyan mintha nem tudnámagam irányítani és csak miután megtettem valamit akkor gondolkozok,hogy miért csináltam..Néha társalgok magammal de szerintem mindenki szokott a baj csak az,hogy neha mikor megyek az utcán és beszelek magamban neha megszólalók veletlenul vagy felnevettem stb.és még sorolhatnék pár furcsa esetet. Nem hittem hogx ég furcsa amíg fel nem hívta rá egy kedves barátom a figyelmemet.Mit gondoltok baj van velem?
2016. máj. 12. 13:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért,a telefonom önálló életet él, mindent kijavit:
2016. máj. 12. 13:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudahasadás, talán egy szakember segíthetne. Fordulj orvoshoz. De ne csak egyhez menj el, hanem még másik kettőhöz is.
2016. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Skizofrénia?:o Hat ez sok mindent megmagyarázna..de csak nem ilyen vészes a helyzet..embert nem oltem.:D

Bar vannk furcsa cselekedeteim amiket utólag megbanok és nem emlékszem h kezdtem és mikor vége és mindenki dühös. Nagyon rossz.Így utottem meg egy srácot is.De szerintem a skizofrenia ennél durvább nem?

2016. máj. 12. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod, mint minden betegségnek, vannak fázisai. Najó nem fázisok,nem tudom, de ahogyan van kevésbé durva egyes számú cukorbetegség, úgy ott van a kissé rosszabb, 2-es.

Lehet, hogy te még nem vagy olyan skizofrén. (Na, ezt szépen elmagyaráztam) De ahogyan a barátod mondta, fura, és az első válaszolónak teljes mértékben igaza van!

2016. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!